Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Bu oyunda karakterimizi editleyemiyormuyuz oblivion'da ki gibi ? orda bize 2. bir şans veriyorduya lağamdan çıkarken...

hayır.

valla 100 smith & enchant ile master'da onlara dokunmadan adept oynarmış gibi işte, makul. ona rağmen büyücüler eritebiliyor shield charge ile üzerlerine yürümezsem. devamlı kasılarak oynamak istemiyorum zaten heh, daha bir dünya yer var 120 saat, lvl 53.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim destruction pure mage var lvl 12. Hic skill falan kasmadim sirf main questi yapiyordum bir de mage college'i yaptim iste. Cogu side quest duruyor.

Mage oynamak cok bayik geldigi icin stealth bi char kasayim diyorum. Bu karakteri donusturmeye calissam sikinti ceker miyim scaling falan? Yeni char acmak daha mi mantiklidir?
Sosyal ağlarda paylaş

scaling sorun değil de perk'lerin gitmesi ve geri alınamaması bir sorun. ben 53'de ancak archery, one-handed, heavy armor, block ve biraz enchanting perk'leri aldım. ki bunların da ağaçlarının tümü değil böyle parça parça.

kafada belli bir tema yaratıp onun üzerinden gitmek lazım, yoksa artık level gelmez olduğu zaman kalıyorsun ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

archery zaten speech gibi yavaş artıo, herşeyi okla öldürmeme ragmen en başından beri, 60 mı ne benimde lol

zaten sneak crit falan derken 2-3 okla ölüyor dragon ve priestler hariç. (dragona 10-12 ok falan).

ha bide sneak olunca dungeonlar 10dk yerine 3 saat falan sürebiliyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...