Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

of shield charge muazzam, leonidas mode (tu) (tu)

böyle perma fus-ro-dah düşünün ahaha

heh şimdi vendorda daedric bow da gördüm, cidden boşa şu smithing perkleri. :(

Eğerki verdiğin perk craft ve upgrade bonusu enchantlar ile stacklenmiyorsa (denemek lazım) cidden gereksiz smith perkler (end game) ama stack oluyorsa gayet kral :D
Sosyal ağlarda paylaş

evet new vegas gibi, level ile alakalı çıkanlar. lvl 51'de gördüm daedric bow'u. :p

ya çok ilaçlık bir durum yok aslında ilk steel perk'ini aldıysan benim gibi, (arcane smithing için lazım zaten) yaptığım legendary set 450'ye filan getiriyordu ki cap'ten uzakta sayılmaz.
ad3m said:

Eğerki verdiğin perk craft ve upgrade bonusu enchantlar ile stacklenmiyorsa (denemek lazım) cidden gereksiz smith perkler (end game) ama stack oluyorsa gayet kral :D

evet aslında o bakımdan haklısın, stackleniyor. gerçi yine de zırh armor cap nedeniyle farketmiyor ama silah farkediyor, gerçi o da overkill master zorlukta oynanmıyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Alchemy master seviyede olmamasına rağmen ki ilgili perklerde henüz hazır değil yinede bowu enchanted equipmentlar ile 367 damagea çıkardım (Daedric bow).Buda herşeyin stack olduğunu gösteriyor smithing dahil olmak üzere.İşin ilginç tarafı master seviyede oynuyorum dragonlarla falan dalga geçerek lay lay lom kesiyordum bi forsworn tapınağına girdim dedim bu kez sneaksiz keseyim diye dual wield bi sayko gelip 3 snde dövdü beni ahaha :P
Çok saçma geldi ama oyun sneak olmadan zormuş onu gördüm her ne kadar standart bir npcinin bir dragondan çok daha güçlü oluşunu magic resiste bağlasamda yinede saçma hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...