Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

EL VİDYO

http://boards.4chan.org/v/

BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR? BR?

HUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHU
EHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEH
UEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUE
AHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAH
UEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUE
HUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHU
EAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEA
HUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHU
EHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEAHUEHUEA
O Brasil é um número !!!!!!!!! 1!O Brasil é um número !!!!!!!!! 1!O Brasil é um número !!!!!!!!! 1!O Brasil é um número !!!!!!!!! 1!O Brasil é um número !!!!!!!!! 1!O Brasil é um número !!!!!!!!! 1!O Brasil é um número !!!!!!!!! 1!O Brasil é um número !!!!!!!!! 1!O Brasil é um número !!!!!!!!! 1!O Brasil é um número !!!!!!!!! 1!
MÉXICO SUGA
MÉXICO SUGA
MÉXICO SUGA
MÉXICO SUGA
MÉXICO SUGA
MÉXICO SUGA

Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Abiğğğ. Rastgele potion yaparak hangi malzeme ne işe yarıyor diye öğrenmeye çalışıyordu. Demin yükleme ekranında tip olarak geçti. Malzemeleri doğrudan yiyip ne işe yaradığını öğrenebiliyomuşuz. Biraz da alchemy arttırıyomuş. :p

NolaxThensbane said:

aha o şekilde mi ne işe yaradıklarını öğreniyoruz?

bu sadece ilk mixtureu öğrenmek için geçerli
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

pff

solitude

solitude'a girdim baktım bırını honorable duel'ü kazanan yardım etmekten idam ediyolar, sıradan bicmeye basladım kralınız gelsin ulan diye, bütün sehri gezdim, hiçte bilmiyorum sonra baktım taht boş hatırladımki kral öldü.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

pff

solitude

solitude'a girdim baktım bırını honorable duel'ü kazanan yardım etmekten idam ediyolar, sıradan bicmeye basladım kralınız gelsin ulan diye, bütün sehri gezdim, hiçte bilmiyorum sonra baktım taht boş hatırladımki kral öldü.

honorable duel dediğin biji ulfric'in gencecik çocuğu sırf güç gösterisi yapsın da yancı toplasın diye shout'la ezmesi. brit cem'de vanq kryss'le apprentice kesen ulfric modeli lol.

nasıl da kanıyorsunuz ya adama ahah, apo'yu modellemişler sarışın yapmışlar işte.

bodos dalmak yerine eski kralın dul eşiyle konuşsaydın zaten "ulfric ondan kendi yanına katılmasını isteseydi katılırdı, destekliyordu uğraştığı davayı ama ulfric geri çeviremeyeceğini bildiği için duele davet etmeyi seçti". böyle de onursuz, şahsiyetsiz bir karakter ulfric.
Mirage said:

Abiğğğ. Rastgele potion yaparak hangi malzeme ne işe yarıyor diye öğrenmeye çalışıyordu. Demin yükleme ekranında tip olarak geçti. Malzemeleri doğrudan yiyip ne işe yaradığını öğrenebiliyomuşuz. Biraz da alchemy arttırıyomuş. :p

sadece ilk özellik, sonrası için perk lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

alchemy çok zor olmuş ya eski oyunlardan sonra. her oyunda katlanıyor zorluk derecesi. morrowind'de toptancıdan alıyorduk malzemeyi, basıyorduk düzineyle. oblivion'da domatesle patatesi karıştırıyorduk ya tarladan ya evlerden. burada ne yapılır hiç bilemedim heh. azıcık malzeme ve dağdan taştan illa. vendorlar 30 tane ebony ingot satıyor (artık batmış olan vvandenfell'den çıkıyordu çoğu, ben çok zor bulunur herhalde diyordum) ama 2-3 wheat heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...