Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

oyunda soyle bi sacmalik var sanirim oblivionda da vardi, arch-mage falan oluyoruz kimse sallmiyo bizi ortalikda ne istir anlamadim. hatta main quest de bulustugum adam beni tavsiye eden kadin, icin bula bula seni mi bulmus dedi kestim adami gicik oldum :D reload ettim tabi sonra nese. cok sacma su taninmama olayi. dragonborn falan dediler verdiler gazi daha mage school daki elemalar bile sallmio.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

o değil de şey sorcaktım ben. oyunda not alabileceğimiz bir kitap-parşömen-ıvırzıvır var mıdır? şimdi bazen bazı kitaplar ya da diyaloglar oluyor, bi recipe veya bir relic yeri veya bir mekan tarifi falan olabiliyor içlerinde. ben bunları kalem kağıt çıkarıp yazmak istemiyorum, oyunda biyere yazmak istiyorum. yok mu böyle bi imkan?

bunu ben de sordum 2-3 sayfa önce alt tab notepad dediler dasda.

acil lazım abi soyle bir mod. bekliyorum ciksin oyle acicam karakter. ipin ucu kaciyor aldigin quest detaylari cart curt.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya salak optimus sorunu gene. Su an highda oynuyorum cillop gibin.

Tek yaptıgım driverları clean install yaptım tekrar. Ve elle tanıttım optimusa oyunu(çift ekran kartı var gt550m de onboardla calıstırıyomus sanırsam.

Ama sunu hatırladım ve bıraktım. Bokum gibi oyun bu ya. Hiç sevmişyorum ki bu oynu ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

bu arada benim gibi save e abanan biriyseniz dikkat edin, az önce skyrimi kapadım altta uayrı çıktı c üzeirndeki alanınız bitmek üzere, alla allah diyorum tee 18 gb boş alan vardı, bir baktım 2200 küsür save 17 gb tutuyormuş. (tanesi 11 mb falan) ona dikkat edin.

ahahaha "save'e abanan" derken, 50-60 save 10gb falan tuttu diye düşünmüştüm. kim 2200 tane save saklar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

bu arada benim gibi save e abanan biriyseniz dikkat edin, az önce skyrimi kapadım altta uayrı çıktı c üzeirndeki alanınız bitmek üzere, alla allah diyorum tee 18 gb boş alan vardı, bir baktım 2200 küsür save 17 gb tutuyormuş. (tanesi 11 mb falan) ona dikkat edin.

abi F5 quick save, yapma etme.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...