Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

Cuce said:

bilmem viktor, bendekiler ebony gauntlets of demirdövering işte. belki baskasıda vardır.

ebony bulmak dert ya, bi yerden 1 tane deadric heath buldum ama ne yapsam bilemedim onunlada

Ebony için bir orc mine var doğuda, oraya gideceksiniz. 40 civarı ore çıkıyor.

48 ore çıkıyor ordan = 24 ingot = shield hariç full set + upgradeler. Yalnız ben daedra heart daha uzun süre bulamam diye gittim ebony craftladım, kalp bulursam hayata küsücem
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Sam tek yanlışın, akaviriye hiç kafa tutamıyor empire,denedikleri tüm invasionlar (tamrieli ntamamını kontrol ettikten sonra) = fail, hemde epic fail. hoş ben oyunların geleceği açısından provicnelar arası infightingi yeğlerim. belki bir akaviri invasionı daha olur falan tes düyası renklenir olarka bakıyorum.

pale pass, reman cyrodiil. onun dışında bir kere işgal deniyorlar o da marcus crassus'un parthia seferi gibi malum tamamen yabancı topraklarda, yabancı bir düşmanla. onun dışında teketek her province dağılır akavir'e karşı, bayağı güçlü devletler var orada.

ben şahsen akavir'de geçen bir oyun istiyorum yeni ırklarla filan ama zor gibi, bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

enchanting bozuyo cidden olayı..
3 (yada 4 sanırım) parçaya %40 1h damage..kalana 1er resist hepsinden. cold tavan yaptı nord oldugumdan, silahlara absorb hp ve fire dmg, zırhlarda kalan slotlara Heavy armor bildiğin yürüyen kale oluyo karakter.

full smith/alchemy bufflayan set (olabilen parçalara en azından)
kalpler var ama uğraşmadım deadric setle, ebony mail zaten hem sneaki çoşturuyo

dragon infusion potionı kullanabilen oldumu, quest takılıp kaldı bende.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

BonePART said:

son patchide kurdum ama anamıyorum abi4
hayır hane highla low arasında fps farkı olsa onada yanmıcam

olmaması lazım öyle 10-15 evet bir sorun var belli. bethsoft forumunda teknik bölümde belki yazan vardır.

abi sony yad amicrosoft consola keyboard ve mouse koysa walla pc gamingi birakcam
sırf sorunum consol koluyla ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...