Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

mage guide vericek varmi. pure mage gidiorum lvl 7`yim daha. yan meslek olarak enchant, alchemy mi yapmak lazim. bide en iyi armor lar nelerdir. necromancer robe var ustumde ama onada hood yok hood satan nereler var falan. birazda spell tavsiyesi alabilirim. su anda desto arada conjure takiliorum animate dead falan.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Upward scaling çok bayıyor ya random mekanlarda. Lvl18 oldum tek atan mageler çıkıyor karşıma. Ben 60 damage veren 2handerla yaldır yaldır saydırmak zorundayım ama adama. Hayır dragon kesiyorum bu kadar zor değil.

oyunun en çok sıkan öğesi.
hani glass armorla felan dolaşan banditler görmedim belki ama,
bazı yaratıklarda fix level var gözükse de, bazı yaratıkların leveli senle birlikte scale oluyor.

sırf "bol bol ejderha öldürmek" için ejderhaları senle eşit levelda yapmışlar sanırım.
bir ejderhanın etrafında dönerek çok kolayca öldürebiliyorsun.
öte yandan hill giant'lar benim boyumu aşıyor, bir tanesini öldürmek için ejderhadan daha fazla uğraşmak zorunda kalıyorum.

herkes de aynı durumdan müzdarip sanırım...

TranceLuvr69 said:

i still dont understand why giants are alot harder than dragons

Tophisthebest226 said:

@TranceLuvr69 Yea, it is a bit dissapointing. I found a dragon and began fighting it, and then a giant came and began attacking us. I was exited to finally see a giant get thrown and munched. But to my surprize, the giant began kicking the dragons ass T-T. I ended up getting the dragons attention away from the giant. I killed the dragon, it was challenging but i did it, then I thought I could defeat the giant, but it ended up killing me in one hit X_X.

2dum2liv said:

my dragon kill count : 3
my giant kill count : 1
this is why.

http://www.youtube.com/watch?v=MeWYN2xiyRo
Sosyal ağlarda paylaş

Lauranas said:

mage guide vericek varmi. pure mage gidiorum lvl 7`yim daha. yan meslek olarak enchant, alchemy mi yapmak lazim. bide en iyi armor lar nelerdir. necromancer robe var ustumde ama onada hood yok hood satan nereler var falan. birazda spell tavsiyesi alabilirim. su anda desto arada conjure takiliorum animate dead falan.

Dikre College of Winterfell'e git egitime başla. Zaten oradan gear olarak ne gerekiyorsa alıcaksın quest serisinden. Lvl 25'im hala onları giyiyorum, aşırı iyiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Melee girişiyorsan dragon da giant da archerye göre daha zor, archerlar için aradaki farkı bilmiyorum tabi. Ama giant olsun dragon olsun tek atmıyor bandit mageler gibi =(

Undeadler soul veriyor mu? Undead dungeonına girip enchanting mi kassam diyorum.

Ha bide screenshotları neyle alıyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Sam said:

yoo, dragon kat kat daha zor benim için.

hahahahaha

dur bakalım. 1 giant hp'min %20'sini götürüyor. oklarsam %0 çünkü yakalayamaz. 1 frost dragon 30 pot içirtiyor ve kaçıyorum. sounds wad.
Quel-Thul said:

melee kesmeye calısıyosanız zor tabi

bi agac/kayanın arkasına gecip oklayacan, doldugunda da YOL'u verecen

archery var da glitch'e abanmıyorum, frost breath yarı can götürüyor ben 3-4 ok saydırana dek.
Norak said:

devler falan çok kolay cidden, crit vurup 2 okla öldürdüğüm oldu bugün, açık alanda dragon daha zor

dragon vendorbuybankguard menzilinde gelmezse zor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

dragon kesmek çok kolay

aşırı scripted olduğu için breath ne zaman geliyor belli. strafeleyip ejder target alıp tam breath gelmeden sprint atarsanız hiç dmg almadan kaçılıyor

giantlar ağır zırh ve kalkan kullanmıyorsanız saçmalık ama. dmg farkı absürd yani. bir giant hpsi yarılanmadan ejder alıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...