Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

beni sokmuyorlar yatağa ve oyun rpg değil tamam da, homofobik adamım ben.
görmek istemiyorum oynadığım oyunda homo karakter.

ha, lezbiyen sahneler olursa hayır demem bak, öyle de yüzsüzüm... 8-)

bu dedigine homofobi denmiyro yanniz, homofobi = gay+lezbiyen+biseksuel her turlu standart disi cinsel kimliklerden korkma

seninkisi olsa olsa cinsel takinti olur, sadece gaylerdne nefret etmen uzerinden karakter analizi yapip ozguven eksikligine kadar getirebilirizde konumuz diil haliyle heuehu
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

bu dedigine homofobi denmiyro yanniz, homofobi = gay+lezbiyen+biseksuel her turlu standart disi cinsel kimliklerden korkma

seninkisi olsa olsa cinsel takinti olur, sadece gaylerdne nefret etmen uzerinden karakter analizi yapip ozguven eksikligine kadar getirebilirizde konumuz diil haliyle heuehu

işte onu diyorum, homofobi diyip üstüne "lezbiyenlere hayır demem" diye ayırıyorum onu.

oradaki smileyin alaycı anlamı vardı zaten :P
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

daha kötüsü de olabilirdi çifte standartın, "ırkçıyım ama asari & hanar'a hayır demem" diyen çıkabilirdi. (:P)

kinetic'le dialog tekerini döndürmek = priceless...

asari ve hanara karşıyım ben.
ırkçıyım ama forza turian.
maksat çifte standartlık olsun.

axedice said:

Yalnız şu da ne kadar çirkin bişey ya, homofobik değilim ama lezbiyenler tasty... Geyiği de çirkin arkadaş böyle iki yüzlülük olmaz olsun. Ataerkil muhafazakar toplum denen iğrenç genellemenin en büyük ön yargı kaidelerinden biri herhalde.

şaka bi yana ben şeyi anlamıyorum, neden durduk yere bioware gay meselesini bu kadar büyütüyor? artık oyundan çok gay karakter oynatabilme imkanını sunuyorlar önümüze.
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü iyi bi reklam ve pazarlama yöntemi. İyi ya da kötü olsun herkes bi yorumda bulunuyor, bütün platformlarda bu tartışılıyor. Good vs Evil, ateşli silahlar, büyük şirketlerin sömürdüğü sıradan insan vs. akla gelebilecek gerçek hayatta izdüşümü olan hiç bir oyun konsepti cinsellik kadar ilgi çekmiyor. Oyunun tanınırlığı yükseliyor haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada "bioware'in buyutmesi" tam olarak lead designer'in bir tweet'i ve official forumlarda bir kac yazar postundan ibaret...

durduk yere falan da diil, sorulan soruyu cevapliyor iste adamlar, cunku bw oyuncu kitlesinde hic de az olmayan bir kisim, boyle gereksiz seylere kafa takan insanlar. Eger insanliktan umidi kesmek istiyorsaniz mesela en guzel yer bw forumlarinda karakterlerle ilgili acilan basliklara gitmek. Her yeni oyunda forumlarda ilk acilan topic "hangi romanceler var?", Dragon Age 2 ilk aciklandiginda mevcut ilk basliklardan biri "Let's talk about Varric's chest hair!"... shitstormu cikarip, bunu takinti yapan insanlar saolsun cok ekmegini yiyorlar, resmen non-issue burda bile 4 sayfa konusuldu iste ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...