Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Sovereign said:

bu patideki millettin beklentilerinin oyun çıkana kadar tavan yapması ondan sonra oyundaki en ufak salaklıklara laflar yağması ve oyunun direk boktan ilan edilmesi ve bu kanının herkese aşılanmaya çalışılması

hakkaten baymaya başladı.

Coktan baydi beni, hep ayni cunku olayimiz..
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

bu patideki millettin beklentilerinin oyun çıkana kadar tavan yapması ondan sonra oyundaki en ufak salaklıklara laflar yağması ve oyunun direk boktan ilan edilmesi ve bu kanının herkese aşılanmaya çalışılması

ama swtor gercekten kötüydü patladi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Zevk meselesi, ben senelerce bir yığın mmo denememe rağmen eninde sonunda wow a geri döndüm. Swtor hesabım hala açık, mmo oynamak istesem şu anda onu oynardım. Wow expansion çıkana kadar yine saçma dönemine girdi.

Oyun size kendini bir süre oynatabiliyorsa başarıdır bence. Giripde hemen sıkılıp bıraktığım bir Rift i hatırlıyorum. Diğlerini 3-5 ay da olsa oynadım sonuçta.

Konsol için yapılan oyunları sevmiyorum ama adamların satışlarına bakınca niye PC için yapsınki demek geliyor. Tek makinede stabilite testleri vs yapıp o konsola oyun çıkarmak dururken PC gibi her makinenin değişiklik göstereceği yere dalmak akıllıca gelmiyor. Buda demek oluyorki ME ve DA nın ilk hali gibi oyunları biraz zor göreceğiz. Birileri elbet o kitleyede hitab eden oyunları yapacak , EA onları alıp 2. oyunu mundar edecek =p biz hiç olmazsa 1. oyun güzeldi diyeceğiz. Kısır döngü gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

tali yüzü spoiler aka bioware fail - AAHAHAAHA

http://img.gawkerassets.com/img/17fpotfw143rqjpg/original.jpg

http://www.gettyimages.co.uk/detail/photo/hammasa-royalty-free-image/123488108

AHAHAHAH
AHAHAHAHAHAH

abi oyuna o kadar bütçe ayırıp bir tane tali yüzü çizecek adam bulamamak.

bu mudur yani bioware'in bütün olayı?

eğer screenshot fake değilse allah belasını versin bioware'in.
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

böyle düşünüyorsan sen olayı hiç anlamamışsın.

mass effect 3'ten bir beklentimiz yoktu, nere tavan yapıyor.

burdaki sorun beklentilerimizin bile olmadığı bir oyunun çok daha feci bir durumda çıkmış olması.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun me2 den daha kotu, dragon age 2 den kat kat iyi

gameplayde AWESOME BUTTTON filan saymassak zorlamayi beceriyor max zorlukta, weapon modlar filan eh iste me2 gibi tekduze diil

diyalog konusunda ise konusmayalim bile, hayir anlamadigim hamburger helper zihniyeti DAHA COK DIYALOG degilmiydi? en kral olayda 2-3 konusuyoruz sonra goodbye, secim filan yok praphasing her zamankinden daha rezil, secim sansi filan daha vermedi bile oyun lol

homo moral faggotry ise zirve yapmis durumda, cidden homofobik bi insan degilim, herkes alay etmek icin birbiri ile savasirken homo damgasi yemekten korkmayip senelerdir "durun onlarda sizin gibi insan" demeyi becerebilmis biriyim ama cidden bu oyun artik bokunu cikarmis

hani saga sola bakicak olursak reaperlar gittikten sonrada bi cacik olmiycak, herkes homo galakside neredeyse, konusulan karakter sayisida bri elin parmagini gecmeyince surekli kafaniza vuruyor oyun haliyle rahatsiz edici olmaya basliyor

hangara inerken gozlerimi kapiycam artik, dunyayi kurtarirken kendimi heplerin romanalrindan bri sahne ile basbasa bulmak istemiyorum ehue

Ha bu arada war assetler sayisal olarak birikiyor, atiyorum chobotu kovmassaniz 5 puan veriyor, normandy upgradeleriniz varsa me2 den geminin puani daha yuksek oluyor vs

Simdi can alici noktaya gelelim, endingler bu rakamlara bagli ve en iyi son icin war assetleri maxlamalisiniz

Burdaki cakallik ne peki? Biyover full kotick gidip bu rakama bi modifier eklemis galactic readiness diye, readiness yuzde 50 ile basliyorsunuz yani 2000 war asset toplarsaniz sadece 1000 i gecerli oluyor

Readines arttirmanin tek yolu multiplayer oynamak veya ios oyunuyla filan kasmak, her sekil online access istediginden korsanlarla beraber ikinci el kullanan insanlarin en iyi sonu gorme sansi yok simdilik

Farkli oyun sonlarini para ile satmak cok basarili buldugum bir bioware yaklasimi oldu
Sosyal ağlarda paylaş

yuzde 50 modifierla da galakside yeterince toplanacak puan oldugu aciklandi "En iyi" son icin, sadece daha fazla side quest yapmak zorundasin multiplayer oynamiyorsan (buyuk ihtimalle baya da bir micro management gerekecek timed questler oldugu icin)...

bu da aciklama:

said:
Hi everyone,

I've seen some posts where there is a bit of confusion about the ability to get the "perfect ending" by only playing single-player, because if you don't play multiplayer (or the iOS game, Infiltrator) your Galactic Readiness stays at 50%.

You do NOT have to play multiplayer to get the best single-player endings.

Here's a bit of clarification:

Your ending(s) are determined by your "Effective Military Strength" (let's call it EMS for now) bar. Focus on that bar - that is your indicator of how well you will do in the end-game.

You can maximize your EMS just by collecting War Assets in the single-player game. There is a certain threshhold of these you would need to exceed (I can't get too specific) but I can tell you there are MORE than the required amount that can be gathered in the single-player campaign.

"Galactic Readiness" is a modifier you can improve by playing multiplayer. That is to say, if you play a lot of multiplayer, you will need less War Assets from single-player to fill up your EMS bar (ie it will balance out the requirements to account for you playing in both modes). Single-player game play does not impact that bar.

EMS = success. EMS can be maximized via collecting war assets alone, even if your Galactic Readiness is 50%.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Alpha Protocol öykü anlatımında en aşmış oyunda zaten son yıllarda çıkan. O değilde en düşük puanı EDGE vermiş büyük yayınlardan şimdilik: 8

Müzikleri de Clint Mansell'e yaptırmışlar yazıyor. Öyle mi gerçekten yoksa adı geçsin respect gelsin diye bir şarkı yazıp bırakmış mı? Bioware'den herşeyi beklerim artık.

Oyunu yazan yaoi fangirl bu arada sanırım. Bir kere öyle bir fanfiction okumuştum, ff.net'te en popüler olanlardan birini, birbirini dürtmeyen erkek karakter yoktu. Korkunç. Hayır, düzgün yapsa o da tamam, sanırım bu oyunda da gözgöze gelen her adam yatağa giriyor. Gözgöze gelen erkek-kadın ikilileri niye yapmıyor bunu?

Yaoi fangirlleri abi ya, muahahhahaah. Mass Effect oynayayım diyordum seri bitince, oynayacağım hala da, en azından dişi karakerle oynayabiliyoruz sanırım, öyle takılırım ben. Hatt etrafımdaki tüm erkekler gay, bende öfkeyle chaotic evil oldum rp'si yaparım =)
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece 3 saatimi harcamak gibi bir hataya düştüm. ME3 e para ödeyenlere artık saygı duymuyorum, ME3 sevenlerede direk homo yaftasını yapıştıracağım kimse kusruma bakmasın.

Hamburger Helper ablamızada selamlar. ME3 e pre-order rekoru kırdıran marketing departmanınında Artık Allah/Set/Cthulhu/The Force ne varsa tümden belasını versin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...