Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövmelerimiz

sabonis

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

LucifeL said:

Ardeth said:

benim dövme bu

http://home.wlu.edu/~mahonj/Ancient_Philosophers/AncientGreekLanguage.gif
iyiymiş bu.

Şunları da yaptırabilirsin;

"Every man dies,Not every man really lives"(Bende var bu :D)
"Mustafa Kemal Atatürk imzası"(Kesin olmalı ki bende var :D)"Only God Knows Why"(Bu da var :D)

hacı kızma da bayaa bi apaçiymişsin sen ya.

Hacı emin ol beni tanısan bu lafı söylemeyeceğine emin olabilirsin :)tanımadağın için bei bu tespiti yapman normal.

Ama şu da var dövme de renk gibi göreceli bir kavramdır o yüzden herkese aynı şekilde hoş gelmeyebilir bir başkasında ki dövme o yüzden pek alınmıyorum.

Şunu kabul ediyorum ama dövme işinin boku çıkmış durumda olduğundan dolayı ben ne kadar yaptırdığım dövmelerin benim için bir anlamı olsa da herkese hoş gelecek anlamına gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

LucifeL said:

Ardeth said:

abi mustafa kemal imzası ne ya t_t

yapmayın arkadaşlar böyle şeyler

lütfen.
neden abi yahu tmm karı kız için dövme yaptıran var hatta Atatürk imzası yaptıran var ama herkes öyle değil ki.

ben Atatürk'ün hayatımda bir şekilde kalıcı bir izi olsun istedemin görsel olarak o yüzden yaptırdım.

abi öyle değil yani bu atatürk'ün hayatında kalıcı bir izi olmasından ziyade atatürk tikiliği* oluyor gibi biraz sanki
yani yapmacık

*: yani mesela politka, parti, din vb gibi konularda hiç bir derin bilgisi olmayıp da etrafından duyduklarıyla gaza gelip, devasa gözlüklerle çağlayan mitingine katılan tiki kızlar mesela. sen öylesin demiyorum bu, bu tarz insanların çok tipik bir davranışı belirteyim dedim.

Sölediklerinde çok haklısın hiçbir lafım yok bende çok rahatsızım bundan ama onların öyle olması benim öyle olduğunu göstermez o yüzden rahatım ben bu konuda :)
Sosyal ağlarda paylaş

yeni uyanmisligin etkisiyle yanlis anlamisim sanirsam, özurdiliyorum ozaman :)

Bide harcamayin abi, yaptirilir, cok cok iyi profosyonel adamlar var bu isi yapan. Hatta alanyaya giderseniz, brothers tattoo var, isim cakma olabilir biraz, ama ciddi cok guzel isler yapan basarili bi eleman var orda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...