Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövmelerimiz

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Somon said:

xunn said:

Cons said:

xunnun dövmelerinden yaptırmazsan sorun olacağıın sanmıyorum

Symbol of Torment > Senin tribal bakkal dövmelerin. "Abi ben tribal yaptırmak istiyorum süper duruyo yaaaa"

Bok gibi duruyor, fast and furious arabası mı olmak istiyorsun orçun, binelim mi sana?

südyeni çıkarmasamymışsın keşke :S

Annen şikayetçi değildi.

ps: Bundan sonra her lol karı espirisine ur momma çekiyorum, aynı kalibreye geliyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

napae said:

Şöyle bişey yaptırmayı çok isterdim ama yaşlanınca iğrenç duracağı için götüm yemiyor.

ahah sanada tam giderin var diye yavşıcaktım altı okudum, malzeme çıkmadı bana bu konudan bu akşam

kadının beli çok kötüymüş
xunn'un sırtını tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

bansheee said:

napae said:

Şöyle bişey yaptırmayı çok isterdim ama yaşlanınca iğrenç duracağı için götüm yemiyor.

yaşlanınca herkes zaten iğrenç duracak takılma çok

O kadar büyük dövme iyice iğrenç gözükmesini sağlar bence, bi de yarın bi gün çocuk yapsam o dövme çatlak çatlak olur. :/
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

bansheee said:

napae said:

O kadar büyük dövme iyice iğrenç gözükmesini sağlar bence, bi de yarın bi gün çocuk yapsam o dövme çatlak çatlak olur. :/

yaptır sen olmaz bişii(mantıklı bir karşı argümanım o sadece dövmeyi beğendim)
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

bansheee said:

napae said:

haklısın bu tarz büyük dövemeler bayanlar da derforme olabiliyor özellikle de hamilelik zamanın da
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...