Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FPS map design, 1993-2010

Bone

Öne çıkan mesajlar

bu konsol haterlara üzülüyorum cidden.

yapcaklar tek şey 500 lira verip bi ps3 sahibi olmak ve güzel buldugu hoşuna giden oyunları ister pcde ister konsolda oynamak

ağla ağla nereye kadar ya.biraz keyif almasını bilmek lzm.nerde o eski bayramlar kafası bi bitmedi şu quake görmüş neslin.
Sosyal ağlarda paylaş

kötü olduğunu bile bile bir ürünü almak çok garip bir durum. Mantıklı düşünen eğriyi doğruyu tartan bir insan genellikle böyle bir şey yapmaz.

TV karşısına geçip split screenden FPS oynayan kişilere de sabır dilerim.Gerçi oynadıkları oyuna FPS denmiyor First Person my little pony deniyor ama neyse.
Konsol fanboylar halen komik komik cevaplar yazıyorlar yok konsol al yok ağlama adahudhapu

Video, konsolcuların oyunlara nasıl umarsızca tecavüz ettiğini kulak memesi kıvamında anlatmış. Evime konsol sokup, konsol portu oyunlara dünya para vermeye niyetim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Cidden nerde o eski bayramlar diyen yaslilar gibisiniz asdhsgjkl.

Konsolunu acip arkadaslarinla Fifa, Pes, Nba ya da Mortal Kombat atmak gibisi var mi be.

Ps2 de cilginlar gibi Silent Hill geceleri ceviriyorduk ah ah.

Fpsfagler sizi fdsjk.

Yani fifaymış pesmiş mortal kombatmış konuyla pek alakası yok bunlara laf eden birinin de samimiyetine inanmam

... ama bölüm FPS bölümü olunca ister istemez konu FPS oluyor ve FPSfagler olmamız gayet normal?
Sosyal ağlarda paylaş

bu topiğe hiç mesaj yazmamışım

oyunların casualize olması bir yana,

sen mesela burdasın, hemen 2 metre yukardaki biyere gitçen, yada 2 metre ilerdeki,
aaaa köprüyü patlattılar tam 1 bölüm boyunca saçma sapan yerleri dolaşıp warehouse bölümlerinde kutuların üstünden atlamaca oynayıp kanser olduktan sonra o 2 metre ötendeki yere gidiyorsun, hop bölüm bitiyor
örnek bütün eski fpsler

açıkçası bu kabız durum yerine bugünki interaktif film tadındaki fpsleri tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

oyunların casualize olması bir yana,

oyunların casualize olmasını bir yana bıraktıktan sonra geriye bir sorun kalmıyor zaten. rocket jumpmış bunny hop muş bunlar fpslerdeki tercih meselesi. Bir mw de bir bcde böyle hop hop bunny hop beklenmez. 2010 styla cutscene fps benim de bir şekilde hoşuma gidiyor ama zorunlu şekilde waypointini izleyen botlar gibi de oynamak istemiyorum.

Hemen quakelere laf atmalar falan neyseki artık kabız olmamanız için konsolunuza özel tuş koyacaklarmış auto-aimden sonra auto-gamefinish tuşuna basınca patır patır oyunu bitirebileceksiniz. Hemide achivementı alarak ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...