Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Olusumu (Frostmane-Horde)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Abi ahaha ne zaman yaptım onu ben? Gerçi yapmışımdır evet çok eğlenceli bi yaklaşım pahaha.

Cata başında askerim ama heralde 1 hafta içinde 85 olup en azından manevi olarak sevgili gültdaşlarımın yanında olurum. Yeni katılacak arkadaşlarda aradığımız en önemli özellik nitelikli troll kapasitesi. /1 ve /2yi ne kadar iyi trolllüyorsanız o kadar iyi bir VAY AK'sınızdır. Unutmayın wherez mankirks wief diyince kimse kavga etmezken, Jörg Haider destekçisi görünerek inanılmaz eğlenceli dialoglar başlatabilirsiniz. VAY AK da işte bu ruhu yansıtıyor, nitelikli eğlence.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni guildimden memnunum, sağda solda öküzlemesine kasan adamlardan oluşmuyor ohhh. Bugün bile lvl 13 ragefire'a girdim random adamlarla, enha shaman var, heal 2.5 saniyede 100 health veriyor, hepsi ölünce "SHAMAN WTF!" diyorlar. Gırtlaklamak geldi içimden.

Ama Vay AK öyle mi? Değil, gözümün nuru oldular.
Sosyal ağlarda paylaş

her an her yerde wipe yeme potansiyeline sahip bir oluşum vay AK, tankı tanklık yaparken yaparken sıkıldığı için oturup healerin ölmesini dpsnin yandım yandım kaçışını izleyip sonra hacı tuvalete gitmiştim, yengem gelmişti, hakan şükür tv ye çıkmıştı gibi yorumlar yapabiliyor savunma için.

ayrıca guild alımlarında torpil için nixies karakterine göndreceğiniz her green/blue/epik item, herb sizlere birer şişe potion beleş enchant olarak dönme şansı var... "şansı var" diyorum bakın kesin gönderirim demiyorum siz yinede gönderin.

edit 1: dip not
edit 2: yazmaya yetemedim.
edit 3: -_-' öeh..
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Yeni guildimden memnunum, sağda solda öküzlemesine kasan adamlardan oluşmuyor ohhh. Bugün bile lvl 13 ragefire'a girdim random adamlarla, enha shaman var, heal 2.5 saniyede 100 health veriyor, hepsi ölünce "SHAMAN WTF!" diyorlar. Gırtlaklamak geldi içimden.

Ama Vay AK öyle mi? Değil, gözümün nuru oldular.

insanlar wotlk'in son dönemlerine çok alışmış. cata'da çok ağır dramalar donecek randomlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...