Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En yerin dibine geçtiğiniz an?

Longshanks

Öne çıkan mesajlar

senko said:

o cantik resmini nerden buldunuz ya, oyle de yapilir da oyle yapan az var
klasik cantik budur arkadaslar, tavalokum veya tompapay da denir

gobete bu da en az cantik kadar efsanedir kendileri

Bu ilk resimdeki şeyi kaymakla pişirdiğinde trakyada bazlama diyorlar adına.
OFFF BAZLAMA YAPAN KIZ BULSAM 5 kilo sipariş veririm eve servis
Sosyal ağlarda paylaş

Antalya'da tatildeydim bu yaz. Animasyondan bir kızla tanıştım bu arada. Hatun kişi gerçekten de hoşuma gitti hatta birlikteyiz şu anda. Neyse konuya dönelim.

Zar zor numarasını aldım. İki gün boyunca aralıklı olarak görüşüyor ve mesajlaşıyorduk. Dedim tamam, artık biraz atak oynamanın sırası geldi. Öğlen 12:30 civarı güneş tepede. Bara kaçtım şezlongtan ve bir bira söyledim. O arada da kıza mesaj yazıyorum içerken biramı.

Yazı aynen şöyle.

Dün gece seni çok düşündüm sen uyuduktan sonra. Senden cidden hoşlanıyorum. Akşam çıkışına yakın havuzun üstündeki köprüde bekleyeceğim seni.

Gönder.

O anda da kız öğle arasına çıkmış. Beni plajın barında görünce de selam vermek istemiş. Biradan bir yudum aldım. Mesajı gönderdim, arkamdan bir ses... Hey tatilci... Arkamı döndüm ve gerizekalı vodafone'un mesajı ulaştırması bir oldu. Kızla daha hiç konuşmamışız bu şekilde birşey. Okudu mesajı. Yudumladığım bira boğazımda. Yakıyor. Konuşamıyorum. Kıp kırmızı olduğumu hissettim cidden. Aynaya gerek yok bilmek için. Döndü arkasını ve gitti.

Akşam yine de bir umut bekledim köprüde. Sinir stress.

Ama geldi... :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim çok olmadı ama bir tane ilkokul da vardı pis birşey :/.

İlkokul 5 teyim işte öğle tatilinde sınıfta 3 4 erkek böyle sınıfın espritüellerinden sınıfta ki kızlara şaklabanlık yapıyoruz.Ben bi ara olaylar nasıl geliştiyse kızları etrafıma toplamışım sınıfın köşesinde bence insanların birbirinden utanması falan çok gereksiz, ben size rahat rahat pipimi gösterebilirim ki diye çıkardım.Kızlar da böyle aa ihihi falan diye sesler çıkarıyorlardı.Baktım kızların hoşuna gitti devam ettireyim diye birşeyler düşündüm dur azıcıkta işeyeyim dedim :/.Azcıkta işedim sınıfın köşesine.Takriben 3 ila 5 sn arasında bütün kızlar dağıldı çevremden bende içeri sokuşturmaya uğraşıyordum.

Nerden bileyim çıkardıktan sonra ne yapılacağını.Cahillik heyecan görmemişlik bir araya gelince öyle oluyor işte :/.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Benim çok olmadı ama bir tane ilkokul da vardı pis birşey :/.

İlkokul 5 teyim işte öğle tatilinde sınıfta 3 4 erkek böyle sınıfın espritüellerinden sınıfta ki kızlara şaklabanlık yapıyoruz.Ben bi ara olaylar nasıl geliştiyse kızları etrafıma toplamışım sınıfın köşesinde bence insanların birbirinden utanması falan çok gereksiz, ben size rahat rahat pipimi gösterebilirim ki diye çıkardım.Kızlar da böyle aa ihihi falan diye sesler çıkarıyorlardı.Baktım kızların hoşuna gitti devam ettireyim diye birşeyler düşündüm dur azıcıkta işeyeyim dedim :/.Azcıkta işedim sınıfın köşesine.Takriben 3 ila 5 sn arasında bütün kızlar dağıldı çevremden bende içeri sokuşturmaya uğraşıyordum.

Nerden bileyim çıkardıktan sonra ne yapılacağını.Cahillik heyecan görmemişlik bir araya gelince öyle oluyor işte :/.

hahaha tam bi şebeklik olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

En değil ama,

Tanıştığım, görüştüğüm bir kız ile, Almanya`da olması nedeniyle sadece icq üzerinden yazışabiliyorduk. 1 yıla yakın böyle gitti, her gün muhabbet falan, geldi Türkiye`ye yıl 2002 ilk buluşmamız, yemek yiyoruz. Salata yiyorum ben de, bir tane havuç var kocaman, keseyim dedim ayılık olmasın. Kestim, bir parçası tabakta kaldı, diğeri kızın üstüne uçtu, 2 metre falan, ben de baya limonlu, yağlı yediğim için giydiği beyaz t-shirt mahfolmuştu, çok utanmıştım, özür bile dileyememiştim, sadece gülmüştüm. Hala hatırlatır bana sağ olsun. :)
Sosyal ağlarda paylaş

sandalye said:

Lisedeyim, şu turnikeler varya migrosta, tansaşta bulunan. Böyle döner birşey iki çubuk arasında giriyorsun içeri. Önümde bir kız vardı artık ne acelem varsa kız girdiği an yapıştım arkasına ikimiz birden geçmiştik içeri aynı iki çubuk arasında. Çok utanmıştım.

aa çok romantik bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...