Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

Görükle taksinin şerefsiz şöförü
senin allahını kaydırıcam allahını
şerefsizin evladı ben ölmüşüm zaten yürümeye halim yok, sen bana kısa mesafenin bıdı bıdısını yapıyorsun
üstü kalsın o zaman deyince de gurura bağlıyorsun
ha bu arada artislik patinaj çekmekle yapılmıyor madem tepkin var inip laf ediceksin senin ağzını yüzünü kırıcam orda o telaşenin içinde ben
ibre
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Görükle taksinin şerefsiz şöförü
senin allahını kaydırıcam allahını
şerefsizin evladı ben ölmüşüm zaten yürümeye halim yok, sen bana kısa mesafenin bıdı bıdısını yapıyorsun
üstü kalsın o zaman deyince de gurura bağlıyorsun
ha bu arada artislik patinaj çekmekle yapılmıyor madem tepkin var inip laf ediceksin senin ağzını yüzünü kırıcam orda o telaşenin içinde ben
ibre

Dayılar anlamıyor kısa mesafenin daha karlı olduğunu. Seminer yapmak lazım, dövmek çözüm değil.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:
Dayılar anlamıyor kısa mesafenin daha karlı olduğunu. Seminer yapmak lazım, dövmek çözüm değil.

anlasa taksici olmazdı zaten..

(td)

kısa mesafe daha karlı degil
3-5 gun once taksici bi arkadas anlattı
20 lira aldıgı kısa mesafeye gitmektense 1000 lira aldıgı uzun mesafeye gitmesi nasıl karlı olabilir?
birde durak sırası varsa.
(tabi bu taksici havaalanı taksisi)
Sosyal ağlarda paylaş

dönüşte boş dönmesi muhtemel uzun mesafede. bu arada kilometreci olmayan her taksici yapar kısa mesafe olayını sıra yüzünden. niye ters geldi anlamadım. benim kullandığım çoğu taksi, misal gideceğim yer 5 tl yazacaksa, 10 tl den aşağı çıkmaz sıradan nereye gidersen git.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...