Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

kedi katliamı başlığında, 'bi hayvan için bu kadar yaygaraya ne gerek var', 'amma büyüttünüz', 'insanların tabi ki hakkı hukuku olcak, hayvan insanla bir mi' diyenlere, duyarsızca ve de hödükçe konuyu eğlence malzemesi yapanlara, çoookkk coooolll ve de entellektüel ayaklara yatıp, bir kedi katline bu denli tepki göstermemizin ne kadar yanlış ve abes oduğunu (güya sosyolojik(!), bilimsel(!) v.s. terimler kullanarak) biz aptallara(!) çok bilmişçe açıklamaya çalışanlara acaip kıl oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

kedi katliamı başlığında, 'bi hayvan için bu kadar yaygaraya ne gerek var', 'amma büyüttünüz', 'insanların tabi ki hakkı hukuku olcak, hayvan insanla bir mi' diyenlere, duyarsızca ve de hödükçe konuyu eğlence malzemesi yapanlara, çoookkk coooolll ve de entellektüel ayaklara yatıp, bir kedi katline bu denli tepki göstermemizin ne kadar yanlış ve abes oduğunu (güya sosyolojik(!), bilimsel(!) v.s. terimler kullanarak) biz aptallara(!) çok bilmişçe açıklamaya çalışanlara acaip kıl oluyorum.

ya ben başka şeyler yazacaktım ama bunu okuyunca ne yazacağımı unuttum. aslında gidip o topicte tartışmak isterdim ama buraya yazasım geldi. orda o insanların söylemek istediğini iyi algılayamıyorsunuz. benim anladığım arkadaşlar kedi öldüren herifi zaten savunmuyorlar ama yok toplanıp gitmeler okulunu evini tespit etmeler falan abartı oluyor. adam suçlu ve dallama hepimiz ceza alsın istiyoruz ama kedi diye tepkiler abartılıyor. bıçakladığı insan olsaydı topic açılmaya bile değer görülmezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

abi olay sadece kediyi öldürmesinde değil ki. asıl orda anlaşamıyoruz en başta.

yok ben orda anlaşıyorum. olay kediyi öldürmesi değil bencede. olay adamın o hareketi herhangi bir canlıya yapabilecek kadar inek olması. nasıl bir psikoloji ile yapıyor niye yapıyor adamın karakteri sorunlu. ama insan yerine kedi olduğu için bu kadar büyük tepki var.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

söyleneni anlamayıp anlamak zorunda olmadığını düşünecek kadar karşındakini önemsemeyen, karşındakini ukalalıkla suçlayan ama en büyük ukalalığı kendisi yapan anlayışsız, dik kafalı tiplerden nefret ediyorum.

ukela ukela konuşuyorsun be

okumadım bi de yazdığını
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...