Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

Tenekeadam said:

12'de izmirden arayıp, hacı biz geziyorduk seni aradık diyen arkadaşlarıma Allah uzun ömür versin. Nispet yapmak için aramadınız biliyorum, bensiz eksik hissettiniz aradınız tamam. Ulan tamam da, ben burada şimdi nasıl durayım? Duvarlar üzerime üzerime geliyor. Uykumda gelmiyor.

Aynı şeyi ben de yaşadım. Samimi olduğunu sandığım bi grup toplanmış etmiş beni arıyorlar 12 de gelir misin diye, ben de kimler var düşüniyim bi diyorum ondan sonra ben seni arıcam tekrar diyip kapatıyo 5 dakka sonra arıyıp neyse abi biz karşıyakaya geçtik gelmen zor olur artık heralde diyip kapatıyo. Lan belki oraya da gelicem, onu geçtim resmen dalga geçiyosun benle, toplanmadan önce arasana.

Yakın arkadaş rpsi yapan insanlardan nefret ediyorum. Sonra sahip olduğun diğer yakın arkadaşlardan da şüphelenmeye başlıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

Chess Titans e uyuzum 2 tane vezir cıkmısım hala "dusunuyum kanka ben" diyo elinde tek sah la NEYINE DUSUNUYOSUN OYNA VE KAYBET!

sınıftan elemanlarla oynuyoruz satranç adamlar 10 dakikada bir hamle yapıyorlar bir de turnuva hikayelerini anlatıyorlar adam gelmiş hızlı oynar mısın acelem var demiş bu inadına yavaş oynamış adam kalkıp gitmiş falan, kafalarını kırmak istemediğimden oynamıyorum onlarla artık
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...