Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dark Tower Triology & TV Series

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Deadline now reports that the Dark Tower pre-production staff have been asked to stop working, and that all plans for a September start date have been canceled. The studio officially still insists that the project is a go, however, although it's looking increasingly likely that it will have to find another studio to share the burden, with Warner Bros. named as the likeliest candidate, or just hand it over to someone else altogether. (Or scrap it entirely.)

http://www.deadline.com/2011/05/dark-tower-staff-put-on-hiatus-as-filmmakers-studio-address-budget/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-50145/

"Hem sinemada üçleme hem de televizyon için dizi olarak çekilmesi planlanan Stephen King'in yedi kitaplık efsane Kara Kule serisi uyarlamasında işler umulduğu gibi gitmedi. Büyük umutlarla başlanan ve 2013'te vizyona girmesi planlanan proje finansman sorunları yüzünden iptal oldu... Universal Pictures'ın yönetmen Ron Howard, yapımcı Brian Grazer ve senarist Akiva Goldsman önderliğinde ilerleyen projenin çekimlerini finans kaynaklı nedenler yüzünden önce önümüzdeki seneye çekmesi, üçlemeyi de daha sonra tek bir film projesine indirgemesi ve TV dizisini de iptal etmesi film ekibi tarafından kabul edilmedi. Proje olarak her şeyi hazır olan uyarlama için şimdi yeni bir stüdyo arayışına giren yönetmen Ron Howard'ın, sonlanan Harry Potter serisiyle kazançlı bir dönem geçiren ve buna benzer bir mega-proje arayan Warner Bros.'la anlaşma masasına oturacağı konuşuluyor..." said:

Sosyal ağlarda paylaş

üzüldüm diyemem çok zor kara kule serisini sinemaya uyarlamak. çok sağlam bütçe gerektirir ki gördüğümüz üzere yokmuş. kara kule serisi fantastik kurgu + biraz gerilim, diğer kitapları gibi korkutucu değil pek bunun yerine destansı bir silahşör hikayesi okuyorsunuz ve dersler çıkarıyorsunuz. tabi dünyası çok karışık bir bir türlü yere göndermeler yapılıyor, bağlar kuruluyor diğer kitaplarından buraya burdan diğer kitaplara fln :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
1. kitabın ortalarındayım da çok ağır ilerliyor. Diğer kitaplarda aynı yavaşlıkta mı yoksa biraz daha hızlanıyor mu olaylar falan. Ayıp olmasın diye yarım bırakmıyorum ilk kitabı resmen ama bu kadar beğenilen bir seri bana neden çekici gelmedi onu da anlamıyorum bi yandan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
ben bunun bir kitabını alıp okumaya başlamıştım bi yerde, adam sahil gibi bi yerde oturmuştu, bir eli kopmuştu, hangisiydi hatırlamıyorum şimdi, şöyle düşünüyordu: "bundan sonra diğer elimle mastürbasyon yaparım artık." orada bıraktım okumayı, sonra bi daha okumak kısmet olmadı, çok da merak ederim aslında, ilk görüdğümde kapağı falan da çekici gelmişti, ama bi insan bi kitaba niye öyle başlar ki ya? biraz daha seçici ol, sonradan karaktere yansıtacağı bir takım özellikleri önceden okuyucuya sevdirmeye/alışkanlık kazandırmaya mı çalışıyordu nedir? hiç öğrenemeyeceğim galba
Sosyal ağlarda paylaş

Ejderha Mızrağı kitapları, LOTR falan okuduktan sonra bu kitabı alıp okurum diye bıraktım. Sonra kısmet olmadı. Ama Arthur C. Clarke, Doris Lessing gibi yazarları takip eden valide alıp okumuş. Şimdi bir bunu bekliyor bir de Nolan'ın yapacağı Vakıf serisini. Sabah duymuş heyecanlı heyecanlı söylüyordu. Bu da böyle bir anımdır... Gelsin de izleyek :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...