Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Firefall

moriQ

Öne çıkan mesajlar

crystiteleri gereksiz yere krediye çevirmeyinde (lazımsa çevirin tabi ama crystite kasma yolu diye birşey yok sanırım şuan)

O değilde oyunun bu değişikliğindeki en kötü şey açık ara permanent silahlar sanırım. Yani oyun normal bir mmo ya dönüşmüş gibi. Ne güzel silahlar vs. patlıyordu.
Şimdi silah craftlamak dünyaaaaaaanın parası. Açıkcası salak gibi niye craftlasınki insanlar? drop yapmaya çalışır. Aşırı pahalı, gereksiz pahalı, çok pahalı olmuş :P
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an highQ kaynaklar thumplanmıyor, bazı craft recipelarında da büyük sorunlar var. Bu son patch printer acılarını ve database sorunlarını büyük oranda çözmüş olsa da endgame şu an mevcut değil denebilir. Anca yüksek lvl alanlarda thumpingle gelen chosenları grindleyerek düşürülebiliyor birşeyler anladığım ki bi lvl40 purple ben bile öyle gezerken atıverdi. Char lvllıycaksanız iyi de, endgame acılarda. Bu arada 1power rating = %1 damage
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada deployable scaling ve sinirli duration sorunlariyla bastion buyuk acilarda, eski rahatligi yok.

Shock Rail'e de boy boy buff gelmis, bulwark'in kullanimi kolaylasmis. Su an ustun engineer cok net electron.
Boomerang Shot/Bulwark/Charged Pulse Generator, Accord Engi HKM setup'iyla oynadim ama yerine ve oynama tarziniza gore Overclock Station/Supply Station/Deployable Shield ve Electron HKM'siyle switchleyerek oynayabilirsiniz.
Electron oynarken dmg reduce perklerinden ote shield, HKM ve jumpjet/servo/movespeed perkleri oldukca guzel bir sinerji yakalamis. Ayriyeten secondary weaponlarin kullanilabilir hale getirilmesiyle Shock Rail'i yakin mesafede bir adet Shotgun ve SMG'yle desteklerseniz oldukca eglenebilirsiniz.

Nighthawk gene onceden dedigim gibi headshot dmg modifier'inin %100'den %15-30 civarina gaspedilmesiyle buyuk acilarda. Raptor hala asiri OP.

Recluse'u lifedrain mekanikleri tasiyor, en saglam classlardan biri oyundaki.

Assault'larda da Firecat'in dertleri feci. Incinerator degisikligiyle Thermal Cannon acik ara en kotu silah haline gelmis. Movement'in buyuk oranda perklere bagli olmasi survival'i dusuk olan Assault'a buyuk dert. Fusion Cannon itibariyle en iyi assault silahi ve dolayisiyla Tigerclaw'i top Assault konumuna yukseltmis. Afterburner base CD 45 sn, Inferno Dash da benzer konumda, Assault'larin buyuk acilari var.

Oyun ciksin mod/crafting olaylari rahatlasin bu dengelerde degisiklikler olabilir tabi ama an itibariyle oynanacak classlar Raptor/Recluse/Electron/Tigerclaw/Rhino.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler oyunu araştıranlara veya merakla bekleyenlere bir sorum var

4 üncü giveaway i yapıyorum. Ufak bir soru soracağım oyun hakkında bilirseniz kazanırsınız. PM ATIN. Atılma saatinegöre soracağım. Lütfen bu spoileri açıp okuyun, eğer şartlarım uymuyorsa LÜTFEN KATILMAYIN

Cidden oynayan/oynayacak varsa 4üncü giveway i yapacağım (30$) Denemek için hiç edecek varsa biraz daha sıksın dişini, çıkınca dener. Bu vereceğimde vip vs. var.
(bu pakete zaten sahipseniz yeniden kullanamazsınız)

Not: içindeki 100 red beansı direk frame e yatırmayın. Bunu oyun içinden satın, oyun içindeki parayla oyuncu marketinden 2-3 tane advanced battle frame alabilirsiniz. Hatta 4 tane bile alabilirsiniz.

EARLY ACCESS içeriyor elbette.

http://www.youtube.com/watch?v=hmbWDQ6TXN8&feature=youtu.be

http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/310091/extras/DLC-Digital-Starter.jpg?t=1405537203

aslında bu giveawayı yapmıştık (üstdeki nokta olan mesajım). zipzip ilk mesajı atmıştı.
Kısaca: 4üncü 30$ lık paketi kazanan zipzip dir.
Sosyal ağlarda paylaş

100$ lık bir giveway ım var.

Bu seferki key değil! hesap (maili değiştirirsiniz). Sadece içindeki 200 red beans alınmış şekilde.. (kusura bakmayın yani içindeki 200 beansı aldım. Oyun çıktıkdan sonra battleframe giveaway yaparım onunla :P)

Ama bu giveway ı ilk mesaj atana vermek istemiyorum. Nasıl yapsak bilemedim. Öneri var mı?

http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/310090/extras/DLC-Digital-Deluxe.jpg?t=1405537088
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

100$ lık bir giveway ım var.

Bu seferki key değil! hesap (maili değiştirirsiniz). Sadece içindeki 200 red beans alınmış şekilde.. (kusura bakmayın yani içindeki 200 beansı aldım. Oyun çıktıkdan sonra battleframe giveaway yaparım onunla :P)

Ama bu giveway ı ilk mesaj atana vermek istemiyorum. Nasıl yapsak bilemedim. Öneri var mı?

http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/310090/extras/DLC-Digital-Deluxe.jpg?t=1405537088

oha bana ver bana verdiğin keyli accountu vereyim direk :D

hiç düşünmem bak haahaha

silver coin craftlamıştım gaza gelip bakim bakim ne çıkcak :p
Sosyal ağlarda paylaş

100$ lık paketi sen ne yapacaksın :P. kaç levelsın bakıyım :D. Oyuna girmedin bile doğru düzgün (belkide). cık cık cık :D

daha fazla promosyon istermiyim bilmiyorum arkadaşlar. Zaten sağa sola baya verdim yani. Sırf patiye verdiğim 250$ olacak. Yinede bilmiyorum. Belki...
Sosyal ağlarda paylaş

fayırfol delüks account'unu ben aldım arkadaşlar. hesap mundar olmasın diye dürüm teklif ettim. AMA Densiz über insanlığı gösterip kibarca reddetti ve hesabı bana hediye etti sağolsun.

steam'e de eklenip yüklenebiliniyor oyun bu arada. akşamüstü girince yazarım nick'i.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

100$ lık paketi sen ne yapacaksın :P. kaç levelsın bakıyım :D. Oyuna girmedin bile doğru düzgün (belkide). cık cık cık :D

daha fazla promosyon istermiyim bilmiyorum arkadaşlar. Zaten sağa sola baya verdim yani. Sırf patiye verdiğim 250$ olacak. Yinede bilmiyorum. Belki...

ben firefall'ın early beta testerlarındanım torpil isterim :)
Sosyal ağlarda paylaş

bende recluse'da karar kıldım burdan kimse oynamıyor madem. pvp için iyi framemiş. ben levelladıktan sonra nerfle ağzını burnunu kırmazlar umarım. densiz uyardı ama bilemedim. nick Esdeath bu arada.

niye herkes firecat açıyor ya dsdsfg

http://i357.photobucket.com/albums/oo17/CaliginousKnight13/De-motivational/FireCat.jpg

firecat için güzel bir guide buldum. adam pvp için accord'un plasma cannon'unu kullanıyor. çok daha viable oluyormuş böyle.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=288239302
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...