Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

abi mercilesste zaten -60 başıosun dimi -80 miş işte 75'ten yukarı çıkmıo resist normal toplama çıkarma yapıcan.

Bu arada haste aura frenzy 5 stack hızlı bow 0.3 as, öteki bi yandada lesser projectile ve explosive arrow.

Normal seviye daha zordu valla şuanda şaka gibi ilerliorum fakat bi yerde toslicaz bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

35 mi ne olduk, eküriye hala arayış devam ediyor +2 gerek. akşamları oynayan ve eküri dışında ilgili karakterle solo oynamayacak adam gibi adamlar.

lvl 35 duelistim var, dual wield gidiyorum da , çözemediğim bir bağlantı sorunum var, kopup duruyorum. haliyle oynayasım bile gelmiyor, yoksa eklenirdim size :<
Sosyal ağlarda paylaş

düşük levellarda direk summoner gitmeyi tavsiye etmiyorum, olmuyor değil oluyor fakat çok efektif değil. bazı durumlarda apışıp kalabiliyorsun. bkz. aoe saçma sapan dps'i olan moblar.

6 minion moba gidiyor, tek bir aoe, hiç minion kalmıyor. bu durumda minion instability varsa ne ala, yoksa gg direk, çünkü yeniden spawn ettiğinde o da yeniden patlatmış olacak.

sonuçta pure summoner gitmeyeceksen bir noktada elemental dmg alacaksın, ilk bunları diz, sonra summon'ı instability alacağın seviyede topla.

şahsı deneyimim, başkaları yapmıştır bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

32 pure ice mage yaptım, es abanaraktan, yavaş yavaş zorlamaya başladı moblar, res biraz düşük birde tüm node ları almadım daha es için. Spell totem aldım, pulse ile olacak iş değil spark gibi olur mu diye kontrol etmiştim, orada tercih cc olmalı sanırım. Birde çok bakamadım ama, spell totemi bağladığımız spell i ayrıca yapamıyor muyuz, aynı gem den tekrar mı bulmak lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

abi kafayı yiyecem yakında ya sürekli ölüyorum ping yüzünden. normal oynarken 3-4 saniyelik ping giriyor bir anda karakteri hareket bile ettiremiyorum, sonrasında hemen düzeliyor. Bu olay kısa aralıklarla sürekli tekrarlanıyor. ping girdiğinde zordaysam direk yatıyorum. oyundan feci soğudum bu yüzden.

Sosyal ağlarda paylaş

girip bakıyorum bendede var mı aynı durum diye şimdik.

ı ıh, o tarz bir durum yok. yalnız olduğun* bölge ilgimi çekti. ordaki moblar desync oluyor charge yaparken. sen ekranın bir ucundayken duvara kafa atıp sana dmg fln vuruyolar. sadece o bölgede mi oluyor acaba başka bir yere gidip denesene.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...