Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EL: Karpaty Lviv - Galatasaray 26.08.10 @ 21.45

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

bugün golün hatası %100 Hakan Balta'nındır servetle ufukla hiç alakası yok.

Servet'in hata yapıyor gözükmesinin sebebi önünde adam gibi bir ön libero olmaması. Neill Servet bir başlarına koca bir hücum hattına karşı asvaşıyorlar, elbet açık verecekler ara ara.

ön libero yok diye mi bu adam pas atarken önündeki rakibe veriyo topu veya arkasına dönmesi 1 dakika sürüyor
Sosyal ağlarda paylaş

enema said:

Rewendor said:

bugün golün hatası %100 Hakan Balta'nındır servetle ufukla hiç alakası yok.

Servet'in hata yapıyor gözükmesinin sebebi önünde adam gibi bir ön libero olmaması. Neill Servet bir başlarına koca bir hücum hattına karşı asvaşıyorlar, elbet açık verecekler ara ara.

ön libero yok diye mi bu adam pas atarken önündeki rakibe veriyo topu veya arkasına dönmesi 1 dakika sürüyor

evet, maç içerisinde dikkat edersen Cana girene kadar top defanstayken bir kişi bile geri gelmedi top almaya. Defans topu çıkaracak, Barış Ayhan Sarp üçlüsü kıçları defansa dönük topa bakmıyorlar bile, haliyle bunlara pas atamya çalışınca rakip kapıyor. Sonunda mecbur kanattan ardaya atmaya başladılar topları, ama gelip top alacak bi tane adam yoksa 3 ön libero arasında top kaybetmen gayet doğal. Ha sonlara doğru 1-2 geldiler onda da aldığı pası aynen defansa geri veriyo kazmalar.

Arkasına dönmesine gelince, adam hızlı forvetin ayağınadn bile top alıyor bir şekilde yetişip.
Sosyal ağlarda paylaş

Rijkaard, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine, "İstifayı düşünmüyorum. Sezonun başındayız, bizim daha çok çalışıp başarılı olmamız gerekiyor. Benim bu sonuçlarda yüzde kaç payım olduğuna gelince; takım başarılı olduğu zaman futbolcular alkışı kazanıyor, takım kötü gittiği zaman tabii ki suçlu hoca oluyor. Çünkü takımın başındaki odur. Onun için ben kaçmayacağım ve sonuna kadar mücadele edeceğim daha yapacak çok iş var" diye yanıt verdi.
Görevinin başında olduğunu anlatan Holandalı teknik adam, "Sezon başı olduğundan dolayı hatalar olabilir, bunları düzeltmemiz lazım. İki tane kazanacağımız kupa var, şu anda hedefimiz bu kupaları almak" dedi. Rijkaard, Galatasaray'ın oyunundaki düşüşün nedenlerinin sorulması üzerine, mazeret üretmek istemediğini de vurgulayarak, "Alınan oyuncuların hepsi sakat, herkes neredeyse sakatlandı. Defansa da oyuncu istedim. Elinizdeki ürün ve kalite böyle olunca bu tip sonuçlarla karşılaşıyorsunuz" ifadelerini kullandı. Rijkaard'ın bu soruya, toplantıda kullandığı dil olan Flamence yerine İngilizce cevap vermesi dikkati çekti.
Hollandalı çalıştırıcı, kendileri için duygusal bir maç yaşandığını da anlatarak, "Son dakikalarda turu getirecek golü bulduk. Ama yediğimiz golle turu rakibe hediye ettik. Futbolcularımın mücadelelerinden memnunum. Kimseyi kadro dışı bırakacak lüksüm yok. Çünkü çok eksik oyuncum var" diye konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

Helal olsun Rijkaard'a, ben kendisi istifa edip kaçıp kendini kurtarır zannediyordum, tüm şu olumsuzluklara rağmen kalıp takımı toparlamaya çalışıyor (tu)

Adam haklı sonuna kadar, istediği transferler yapılmadı, gelen adamlar ya ikinci ligden ya sakat, as kadrodaki adamlar sakat, Elano satılacak diye oynattırılmıyor, e adam ne yapsın? Resmen çaresizlikle çırpındı yedek kulübesinden Aydın'ı Emre'yi sokabildi anca.

İngilizce konusunda da gayet haklı, en son Arda'yla gerginlik çıktı kazma tercüman yüzünden.

N'olursa olsun da şu Rijkaard da gitmesin, tüm şu tablo'da Arda'sından Adnanlarına herkes suçlu, Kewell ve Baros'tan sonra en suçsuz adam Rijkaard.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

evet, maç içerisinde dikkat edersen Cana girene kadar top defanstayken bir kişi bile geri gelmedi top almaya. Defans topu çıkaracak, Barış Ayhan Sarp üçlüsü kıçları defansa dönük topa bakmıyorlar bile, haliyle bunlara pas atamya çalışınca rakip kapıyor. Sonunda mecbur kanattan ardaya atmaya başladılar topları, ama gelip top alacak bi tane adam yoksa 3 ön libero arasında top kaybetmen gayet doğal. Ha sonlara doğru 1-2 geldiler onda da aldığı pası aynen defansa geri veriyo kazmalar.

Arkasına dönmesine gelince, adam hızlı forvetin ayağınadn bile top alıyor bir şekilde yetişip.

ayhan defansın içinden çıkmadı nerdeyse, ne zaman gelmese servet hata yaptı zaten. istediğimiz gibi pas oyunu oynayacak boyunu kısa tutacak bi takımın adamı değil servet, ferrari de değil gördük işte. o arkadan yetişme muhabbeti de bu sezon yok millet servete avans verip fark atıyo sonradan, karakterine falan girmiyorum zaten ortada söylediği herşey. ali turan ve toptan saklanan mustafa sarpla beraber en kötü 3lüsünde takımın servet belki işte hakan baltayla kapışır, hoş ayhan dışında bişeyler yapmaya çalışan yerli yoktu bugün
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Helal olsun Rijkaard'a, ben kendisi istifa edip kaçıp kendini kurtarır zannediyordum, tüm şu olumsuzluklara rağmen kalıp takımı toparlamaya çalışıyor (tu)

Adam haklı sonuna kadar, istediği transferler yapılmadı, gelen adamlar ya ikinci ligden ya sakat, as kadrodaki adamlar sakat, Elano satılacak diye oynattırılmıyor, e adam ne yapsın? Resmen çaresizlikle çırpındı yedek kulübesinden Aydın'ı Emre'yi sokabildi anca.

İngilizce konusunda da gayet haklı, en son Arda'yla gerginlik çıktı kazma tercüman yüzünden.

N'olursa olsun da şu Rijkaard da gitmesin, tüm şu tablo'da Arda'sından Adnanlarına herkes suçlu, Kewell ve Baros'tan sonra en suçsuz adam Rijkaard.

adam takımı toparlamaya çalışmıyor ki
bildiğin tazminatımı verin gideyim diyor

iki gün önce herşey güzel olacak diyordu
sizin de kafanız güzel olmuş beyler ramazan ramazan
ne içiyorsanız bana da verin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

İyi niyete gel, kovulup 4 milyon euroya konmak için kalıyorum diyordur bence...
Sosyal ağlarda paylaş

@khala

Rijkaard gidecek de ne olacak?

Bu adamlar Kalli ile papaz olmadı mı, Skibbe ve Lincoln ile papaz olmadı mı. Skibbe gidince arkasından saydırmadılar mı? Şimdi de Rijkaard'ı yollayıp İmparator'u istiyorlarmış.

Terim soyunma odasında küfür etmekten beter edince ondan da sıkılıp yenisini isterler.

Oyuncak olmuş takım oyuncuların elinde.

Yazıklar olsun böyle düzene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...