Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EL: Karpaty Lviv - Galatasaray 26.08.10 @ 21.45

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

reykard öncesi barcelona ve sonrası barcelonayı açın izleyin bi

sizler muhtemelen barça herkesi tokatlamaya messi şov ypamaya başladıgından beri takip ediyorsunuz barcelonayı

o geçiş dönemini bi araştırın.barcelona gayet kötü giden bir takımdı.büyük kluptu ama real madrid eziyordu

hep büyük topcular oynadı barcelonada.ama asla bu seviyeye gelmemişti

bizim futbolcularımızda avrupanın futbolcusu gibi profesyonel olabilseydi reykard burda da başarılı olurdu

sonuçta hakan balta köpek gibi sigara içiyorsa reykard ne yapsın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sami Yen'de Karpaty gibi takım karşısında 2-0 yenik duruma düş,bir şekilde 2-2'ye getir maçı.

Deplasmanda aynı Karpaty'ya 90 dakika gol atama.Şans golüyle öne geç bir şekilde.

Yemişim 90+ da yenilen golü.Kalite yokmuş,ulan adamların kadrosundan birisini bizim takımın tesislerine getirsin bayılır kalır,ortama bak diye.Rakip çok kaliteliydi sanki,çıkıp bu açıklamayı yapıyor utanmadan Rijkaard.

Başta Rijkaard'ı Galatasaray'ı şu hallere soktuğu,resmen takımın ruhunu çaldığı için,sözleşmesinde yazan rakam dışında birşey düşünmeyen futbolcuları ve Adnan Polat ve Sezgin'i de çok değil 5 ay içinde takımın bu hale gelmesinde Rijkaard'la beraber büyük emek harcadığı için tebrik ediyorum.

Bir kere ulan,bir kere takım için önemli olan senelerde iş yapalım.100.yılımız fiyasko içinde geçer,ligde efsanevi bir şampiyonluk kazanıldıktan sonra ertesi sene takımın içine edilir,yeni stad-güzel oyun denir ortada izlenecek takım bırakılmaz

Canın sağ olsun Galatasaray.

başka bir forumdan arkadaş yazmış, imzamı altına atarım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yapmayın etmeyin ortada bariz bi teknik direktör sorunu var bu ortada yani rijkard ı neden savunmaya calısıosunuz anlamıyorum.yahu gecen sezondan beri burda herif,bu adam acıklama yapmadı mı transferleri ben istedim die?
diger yandan sorun cıkaran takımda oynamayan adamı barındırmıcaktı abi sen teknik direktörsün catır catır yöneticeksin takımı.bilmiyorum abi ben bjk li olarak icim acıdı yani
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ben de diormki riikardi barca'da basarili yapan futbolcuydu.. morinho gitti inter bişey kaybettmi.. hayır adamlar takır takır oynuyor.ama morinho buyk hoca diorz neden..adamin karizmasi war,ezen demecleri war.. eger bir adam cıkıpda gs gecen sene 5. olmstu bu sene 3.lük basari diyorsa. okthxbai. ;)

Bu bayağı kolpa bi yorum oldu yalnız söyliyim de :D

Mourinho gitti bişi oldu mu demek için çok erken daha mourinhosuz kaç ciddi maça çıktı ki? Ama illa karşılaştıracaksan o futbolcular mourinhodan önce de büyük futbolculardı, bi Mourinho öncesi bir de sonrası İnter'e bak bakalım, aradaki 7 farkı bulunuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

abi yapmayın etmeyin ortada bariz bi teknik direktör sorunu var bu ortada yani rijkard ı neden savunmaya calısıosunuz anlamıyorum.yahu gecen sezondan beri burda herif,bu adam acıklama yapmadı mı transferleri ben istedim die?
diger yandan sorun cıkaran takımda oynamayan adamı barındırmıcaktı abi sen teknik direktörsün catır catır yöneticeksin takımı.bilmiyorum abi ben bjk li olarak icim acıdı yani

Futbolcu 2 metre yanındaki adama pas atamktan acizdi, sahada rakip ne zaman bassa bizimkilerin ayağından top alıp atak başlattı. resmen çocuk elinden şeker alır gibi top aldılar bizim adamlardan. 2li mücadelelerde her zaman bizim adamlar yerdeydi.

Bir düşünelim bunlardan hangisini t.direktör yapacak? Hani iş taktikte, oyun planında, düzende, saha dizilişinde değil. 2 metreye pas atamayan (lafın gelişi değil gerçek ölçü olarak), her ikili mücadelede yere yapışan, ayağındaki topu her dakika rakibe kaptıran oyuncuyla t.direktör ne yapsın? Bu yaştan sonra altyapıya alıp hepsnie nasıl pas atılır yere nasıl sağlam basılırı mı öğretsin?
Sosyal ağlarda paylaş

Rijkaar bu kadar iyi teknik direktördü madem neden barca'dan ayrıldıktan sonra gs dışında herhangi bir kulüpten teklif almadı?

Rijkaard sorundur bu kulüpte ama işler onla da gayet iyi yürüyebilir. Gs'da yönetim sorunu var. Geçen sene süper işlere imza atan Haldun Üstünel bu sene istifa ediyor ve yerine gs'ı yıllardan beri yiyip bitiren Adnan Sezgin geliyor.

Hıncal çok güzel söyledi geçen gün. Polat'ın Sezgin'e gönül borcu varmış. Gs'ın mı gönül borcu var?
Transferlere bir bakın hepsi çürük dökük.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi eyw haklısn da :D barcadaki futbolcular riikard'dan önce kötümüydu yani ? :) ben interi sewdgm için duygusal yaklasms olabilrm :P ama gecen senenin fiyaskosu benitez bu sene sampiyon yaparsa interi(bi akslk olmaz insh) o zman dedigm anlaslcak

lig şampiyonluğundan bahsediyorsan bu zaten başarı değil ki inter için? Rakiplerine bak hele.

şike skandalından beri toparlayamayan orta sınıf futbolcularla, fenerin gs'nin elinden oyuncu ninjalama transferleriyle juventus

Ronaldinho'nun ayağına bakan, kadrosu 40'ına yaşlaşmış emekli takım Milan

Mali krizden oyuncu bile alamayan, anca kiralıklarla ilerleyebilen Tottinin kendi maaşından kestiği paraya bile muhtaç durumdaki Roma.

e bi zahmet şu rakiplerle olsun İnter şampiyon. Başarısına bakacaksan CL'deki durumuna bak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kadro Galatasaray tarihinin en kötü kadrolarından biri olabilir yalnız.
Takımda şuan hadi desen 5M eurodan fazlaya satabiliceğin 3 tane oyuncu var sadece, işte Baros,Arda,Elano.
Bunlardan Elano'yu da satıcam diye oynatmadın e geriye ne kaldı?
Ya şundan 2-3 sene önce "Beşiktaş'tan takımımda görmek isteyeceğim 1 tane oyuncu var kalanını kadroya almam" veya işte benzeri cümle Fenerbahçe için kurarken bugün nerdeyse bütün takımı göndermek gerektiğinden bahsediyoruz...
Rijkaard şuan en suçsuz adam takımdaki, Musa çok iyi gelecek vaat ediyor deniyor da oynadığında bi numarasını da göremedik hazırlık maçında özünde 2. ligden gelen gelecek vaat eden bi futbolcu yani.
Emre Çolak'ın ayakta durucak hali yok.
Yeni transferlerden Cana gelir gelmez sakatlanıyor sakatlıktan çıkıyor falan, Pino zaten arazi.
Ne yapsın ki Rijkaard çıkıp kendi mi oynasın adam. Gerçekten kadro kötü ve adamın istediği takviyeler yapılmıyor. FM'de yaşasam şunu istifa eder yeni takım ararım olmazsa new game çekerim yani.
Başarısız sezon geçirmişsin daha takıma katkı yapıcak transfer yapmamışsın üstüne üstlük banko oyuncularını satmışsın sonra Teknik Direktör kötü yok canım. Sanki teknik direktör değişince Barışın içine Xavi'nin ruhu kaçıcak...
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

vivavale said:

Futbolcu 2 metre yanındaki adama pas atamktan acizdi, sahada rakip ne zaman bassa bizimkilerin ayağından top alıp atak başlattı. resmen çocuk elinden şeker alır gibi top aldılar bizim adamlardan. 2li mücadelelerde her zaman bizim adamlar yerdeydi.

Bir düşünelim bunlardan hangisini t.direktör yapacak? Hani iş taktikte, oyun planında, düzende, saha dizilişinde değil. 2 metreye pas atamayan (lafın gelişi değil gerçek ölçü olarak), her ikili mücadelede yere yapışan, ayağındaki topu her dakika rakibe kaptıran oyuncuyla t.direktör ne yapsın? Bu yaştan sonra altyapıya alıp hepsnie nasıl pas atılır yere nasıl sağlam basılırı mı öğretsin?

abi yeni gelmis bi td den bahsetmiyoruz,yazdıklarını adeta bir maestro gibi rijkard yöneticek,oyunculara hava katıcak,td bunu yapıcak yani,futbolcunun oynamasını saglıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

sinad said:

Rijkaar bu kadar iyi teknik direktördü madem neden barca'dan ayrıldıktan sonra gs dışında herhangi bir kulüpten teklif almadı?

Rijkaard sorundur bu kulüpte ama işler onla da gayet iyi yürüyebilir. Gs'da yönetim sorunu var. Geçen sene süper işlere imza atan Haldun Üstünel bu sene istifa ediyor ve yerine gs'ı yıllardan beri yiyip bitiren Adnan Sezgin geliyor.

Hıncal çok güzel söyledi geçen gün. Polat'ın Sezgin'e gönül borcu varmış. Gs'ın mı gönül borcu var?
Transferlere bir bakın hepsi çürük dökük.

Rijkaard iyi teknijk direktör demedim, Rijkaardda pek suç yok dedim ikisi farklı şeyler.

Rijkaard her şeyden önce Barça sonrası 1 sene takım çalıştırmayacağını söylemişti (sanırım ACMilan-Terim olayı gibi çalıştırmazsa bedava para alacaktı ondan). Bunun dışınad topu topu 3 takım çalıştırmış genç bir t.d.ye de kimse kolay kolay güvenmez, güvenecek takımları da Rijkaard reddeder düşük diye. GS de son çare olarak gitti zaten Schuster falan olmayınca.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

abi yeni gelmis bi td den bahsetmiyoruz,yazdıklarını adeta bir maestro gibi rijkard yöneticek,oyunculara hava katıcak,td bunu yapıcak yani,futbolcunun oynamasını saglıcak.

e tamam da keman çalmayı bilmeyen adamı maestro nasıl yönetsin? Onu diyorum ben de, keman çalmayı mı öğretsin?

Adamlar bildiğin pas özürlü, işin taktiğinde tekniğinde değil sorun. Direkt olarak futbolcunun kendisinde.

İstersen dünyanın en iyi mimarı ol, elinde çürük tuğla varsa yaptığın bina yıkılır.
Sosyal ağlarda paylaş

@Rewe evet italya liginin öyle bir özel durumu var... ama hani benm bahsettgm noktayi anlamssndr..Mourinho karizmasyla büyük,basın toplantılarnda werdgi ayarlarla,basınla iletişmyle mac icinde dawransyla büyük...0'dan futbolcu yaratmıyo hic biri soncta..ama rikard'da bunu göremiyorum...fakir edebiyati yapan demeçleri,mac icinde telasla yaptgi saldrgan hareketler.. gs'nin imajina zarar bence..
Sosyal ağlarda paylaş

saldırganlıktan bahsedip karşı örnek olarak mourinhoyu verme ama :) Tamam süper karizma adam da gayet saldırgan adam mourinho da.

Evet Rijkaard daha silik bir imaj çiziyor ama iyi ya da kötü futbolla bağdaştırılacak bir durum değil ki bu.

Luce de silik imaj çiziyodu ama döküntü kadrosuyla gs yi hemen ardından bjk yi şampiyon yaptı adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

vivavale said:

e tamam da keman çalmayı bilmeyen adamı maestro nasıl yönetsin? Onu diyorum ben de, keman çalmayı mı öğretsin?

Adamlar bildiğin pas özürlü, işin taktiğinde tekniğinde değil sorun. Direkt olarak futbolcunun kendisinde.

İstersen dünyanın en iyi mimarı ol, elinde çürük tuğla varsa yaptığın bina yıkılır.

abi cok basit
gs 50 küsür milyon euroluk takım
karpaty 10 milyon euroluk bi takım

sen eger 5 de 1 lik bi takımı gecemiyosan kusura bakma td de suc ararım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben eger bir gs'li olsam o 5.lik'dn sonra 3. olmak basaridir demecini kaldiramazdm acıkcasi...
ya da ne biliym servetin bu TD için son sans demesni.. pardon ama kımsn demezler mi adama..
Sonuc olarak suc rikard'da diil yönetmde bu kesin.. ama barca'daki basarlarni gösterp de cok bişey beklemek hayalcilk olr demek istedim :) konu dagılmasn fazla :P
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

Rewendor said:

GS'nin sahadaki 11'i 10 milyon bile etmiyodu ama Arda'yı çıkartırsan :) Ki arda da oynamadı.

o 50 milyona Cana, Kewell, Elano gibi adamlarla ulaşıyor GS :)

:) peki

e bakalım kadroya,

ufuk - 1M diyelim
Servet - 4M
Neill - 1M (adam 34 yaşında, zaten 700kya geldi)
Hakan - 3
Ali Turan - 0 (bedava geldi)
Serdar - 0 (bedava geldi)
Arda - bu hariç dedim zaten
Ayhan - 500k (35 yaşında mı ne artık)
Sarp - 0 bedava geldi
Barış - 250k ya mı ne geldi hadi 1M de bu diyelim
Baros - 5M de bu diyelim sakatlık sorası değeri düştü

15M civarı bişi ediyo 10 adamı zorlasan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...