Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EL: Karpaty Lviv - Galatasaray 26.08.10 @ 21.45

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

golde ufuk ne yapsın, o pozisyonda asisti yapan hakan baltayı alkışlamak lazım asıl. ilk maçta da aynı şekil göğsüyle asist yapmıştı rakip takıma, bu maçta da aynı şey.

sergende çıkmış ntvsporda müdahele etmesi lazımdı dinlendirmesi lazımdı hakan baltayı diye rijkaarda saydırıyor. bir allahın kuluda yerine kimi oynatıcak diye soramadı programda.

adnan sezgin ismindeki mahlukat ile bazı oyuncuları takımdan uzaklaştırmayıp yerine rijkaardı kovarlarsa asıl skandal o olur.
Sosyal ağlarda paylaş

cok zor bisey degil yani. üretemeyen sarp barıs ikilisini kesip yerine emre musa ikilisini denemek. ben koydum adamlar oynamadı gibi sacma bi argüman ortaya atınca haklı olduğunu zannediye rijkaard. takımın basına beni getirsinler bu sene ilk 5 e sokarım takımı en azından avrupaya gitme sansımız olur. bu sekilde devam edersek ilk 5 e bile giremicez cunku
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sezon keita tek başına zaten en az 12-15 puan kazandırmıştır bize. keitadan sonra şimdi serdar özkanla pozisyon arıyor takım. keitadan aldığı parayı ne yaptı asıl adnan polat oınu merak ediyorum.

bu sene şu kadroyla bizi çetin bir mücadele bekliyor açıkçası. ilk 5 için ankaragücü eskişehir kayseriyle falan kapışırız artık serdar özkanla.
Sosyal ağlarda paylaş

nerden biliyosunuz musanın emrenin eldekilerden daha iyi olduğunu?

kenarda oturmalarının bi sebebi olsa gerek heralde.

Bu arada Servet kadar hakkı yenen oyuncu çok az gelir heralde bu ülkeye.

Adam gayet yerinde müdahale ediyor top tutuyor atak kesiyor.

önüne adam gibi bi ön libero koy bak nasıl coşacak defansta.

evet biraz ağır ama ağır haliyle bile x^n tane kontratak kesti adam sezon başından beri.
Sosyal ağlarda paylaş

abi musanın yerine sarp oynuyo
emrenin yerinde de barıs oynuyo

yani direk daha iyiler ikisinden de. beni koy ben bile daha iyiyim.

kenarda oturmalarının sebebi olarak da 2 teorim var. 1. takım içindeki kamplaşma ve rijkaarda yönetim baskısı. ama rijkaarda o kadar da değildir heralde. böyle bişey de çıkarsa at çöpe zaten direk
2.si de rijkaard yönetime transfer gerektiğini göstermek için bu salakları kullanıyo inatla, bu da yönetimle rijkaardın arası iyice açılmış demek. tat vermez bundan sonra yani.
Sosyal ağlarda paylaş

hala arda demeyin bana hacı.

bu maçta yaptıkları şu ardanın. dönüp oyunu en azından ayhana sarpa açmak yerine kankası baltaya dönüp durdu. karşısına sürekli adam alıp topu ezdi. içeri bi tane gollük orta açmadı, sürekli kaleye baskıyı düşündü. karakterini gösterdi arda bu maçla birlikte. takımı kontrolüne almak istiyo olabilirsin de bunu telafisi olan ligde yaparsın madem takımını bu kadar çok seviyosun avrupada herşeyi yapacaksını.

arda bitmiştir benim için
Sosyal ağlarda paylaş

servet her maçtan sonra reykardın taktiğine bilmemnesine laf ediyor birde

nefret ettim takımdan vallahi.o kadar dönemler oldu ilk defa bu kadar nefret ettim kufure ttim

arda parayı kaldıramayanlardan biri oldu

sinem kobal + mercedes sls kariyerinin sonu olacak muhtemelen

yeni nesil sergen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...