Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

yeniden oynıyım dedim değişen bir şey yok. saçma sapan rus tankları devam ediyor aynen domine etmeye. fransız tankların bi rof'u var evlere şenlik. sen reload edene kadar 2 tane daha sokuşturuyorlar.

yeni amerikan heavy t10 kötü değil ama yani is4 halen iyi oynayan için herhangi bi t10 dan daha iyi. is7'e bile gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zaman sonra biraz oynayayım dedim de son değişikliklerden sonra premium mecburi olmuş sanırım?Eskiden experience zor kasılıyordu,experience artmış,credit leş.

T6-7 TD kullanıyorum,full ammoyu geçtim 12 mermi koysam bile gelen credit ammoya eşit + patlarsa tank repair.

Ya ucu ucuna yetiyor yada direk içeri geçiyorsun.Ee premiumsuz credit yalan sanırım?
Sosyal ağlarda paylaş

Betada mausum vardı, Arkadasın is7 siyle amerikan t10uyla oynamıstım maus kadar zevk alamamıstım.Tek problemi gunının penetrationu azdı. Simdi biraz inceledim hangisini gitsem diye.2gündür oynuyorum hic maus göremedim.
E100 dahamı iyi mausdan? mausu nerfledilermi?
Sosyal ağlarda paylaş

Maus hala iyi tank ama penetration'ı diğerlerine göre düşük,ve de cidden tiger p'den sonraki tanklar, grind için cidden sabır gerektiren tanklar. E100 açık ara en kötü tier 10 heavy diyebilirim.

Yeni amerikan tankı çok iyi ama, 7.3 ile büyük ihtimal nerf gelecek, çünkü silahın RoF'ı çok yüksek.

7.2 ile is 4 aldım, malesef o da 7.2 ile baya nerf yemiş, driver hatch ve omuz kısımlarının armor değeri neredeyse 0, fakat yeni patch ile tier 10'e çıkaracaklar, armor değerleri olması gereken olacak. Ayrıca topunu da değiştiriyorlar s 70 yerine başka bir silah gelecek, alfa damage i daha düşük ama RoF ve Acc. değeri daha yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...