Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Rus tdlerinde ateş gücü yüksek derken isu ve su nun 152mm sinden bahsediyosan loading timeları uzun,gun ların accuracyler düsük. armorlar hep paper. bi su - isu kasarken öyle jagdpanther ferdi kasar gibi rahat degilsin gelen giden yapıştırıyo.Diger tdlerin rofları accuları daha yüksek. tier 9da en iyi gun objectin bl10 ama accuracy jagdtigerin daha iyi ayrıca object ilk cıktıgında cok sektiriyodu sonra nerflemişler. armorda da malum amerikan tdleri gayet güzel. tier10 da objectin dmg düsük gözükebilir ama en iyi accuracy en iyi dpm onda.armor gene yalan tabi.
Rus tdleri ciddi ciddi uzakta durup sabırla bekliycek oyuncu tipine hitap ediyo benim görüşüm. İlk olarak alman tdlerini kasabilirsin bence.
20k kaldı object 268 e deneyince yazarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Buzx said:

Öyle diyosunda abi Ferdi mesela şıkır şıkır parlıyo gel bana sık diye. Ayrıca gereksiz bi yükseklik var Alman tdlerinde. zaten çoğu haritadada 500metreden sinek vurması gerekmiyo oyuncuların.

Jpanzer4 rezalet mesela. su100 oynamadım gerçide su100ü tercih ederim takımımda olmasını.

Bu eğimlede pek zırh olmasada olur bence.

http://worldoftanks.com/dcont/fb/imagesforarticles/object268.jpg

[hr]

Ceo ile yapılan röportajda wowp ile wot arası kredi transferi olup olmucağına dair soruya cevabı :

oyundaki ekonomiyi açgözlülükle ve para kasmayla bozmak istemiyoruz. Bundan dolayı kredi transferi büyük bir sorun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ferdi yüksek ama hull'un üst kısmı 200armor kendi tierinde çok güzel alet. jagd4 leş ama jagpanthere geçince ferahlıyosun.

Şu an garajda object 268 var 301k xp kastım.oyundan soğumuş durumdayım çok pişman oldum. Hiçbişeyi sektiremiyor ,object 704 daha çok sektiriyordu. Gun angle çok kötü, top çok az oynuyor sağa sola. topun 303 penetrationı var ama genede bl10 dan farklı değil. Şimdiki aklım olsa t110e4 kasardım, mis gibi turret var zırh desen e100 gibi.Gun desen oda güzel.

Kısaca yüksek tier td istiyosan rus tavsiye etmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wotdb.info/screenshots1/germany-Ferdinand/1.jpg

iyi güzel ön zırhıda zaten Tiger P şasili değil mi ? yani o farların olduğu yerden alması lazım. dümdüz 200mm zırh çokta farketmiyor. eğimli zırh çok daha avantajlı. jagd4'ü topsuz 20bin küsür exp kastım ama kv2 diye yanlışlıkla sattım. ondan sonrada almadım zati. amerikanlarında gövde zırhı çok kötü taretsiz tdler hariç.m18 falan tarete gelmedikçe derple tek yer.
Sosyal ağlarda paylaş

bende de jt vardı jdpz e 100 ü görünce kasayım dedim tekrardan. Ne diyosunuz jgpz e100 iyimidir?. 60k falan ex kastım da devam etsem mi? Birde t110e5 var iyice mafettiler aracı. Bütün tanklara iyileştirme geldi t110 için rof ı azalttılar falan. Zaten tepedeki gözetleme kulesinden çatır çatır damage yiyor alet. Yeni modlar desen saçma sapan.

1.5 ay bırakmıştım bakalım tekrar başladım jt la oynamaya. Umarım iyidir jgpz e 100
Sosyal ağlarda paylaş

farketmemiş olanlar olabilir yazayım buraya

BONUS CODE:
HAPPYTANKSDAY(capital letters only)

After inputting the bonus code you will receive all of the following:
1 day of free premium
5x Extra Combat Rations
5x Case of Cola
5x Chocolate
5x Improved Combat Rations
5x Strong coffee

sitesinden kodu active edin bunları vericek.bu tür şeyleri normalde kullanmıyorsanız satarak 300k silver kazanabilirsiniz hiç yoktan iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...