Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AL:Galatasaray - FC Karpaty Lviv / 19.08.2010 / 21.00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

şaka mı lan bu ? ortaya 3 tane sadece defansif özellikleri yüklü orta saha koyup vasıfsız takımdan nasıl 2 gol yer bu takım onu anlayamıyorum.

ulan tek bir atak yapamadın maç başından beri ? defans desen onu da yapamıyorsun, ortada 3 tane defansif orta sahaya rağmen saçma sapan takımdan 2 gol yiyorsun 40 dakikada. ulan 1 aydır ne çalışıyor bu takım ? yönetim 300-500 in çingenliğini yapıp niye uğur uçarı satıyorda stoper ali turan sağ bekte oynuyor ?

transferden sorumlu gerizekalı adnan sezginde defolup gitsin şu maçtan sonra. 10 gün kalmış transfer sezonu kapanmasına hala 2-3 transfer peşinde herif. hayatımda bu kadar kötü bir gs yi bana izlettiği için yönetime sevgilerimi yolluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Analamadıgım bu ayhan sarp barsın türk olarak bile bi alternatifi yokmu bumudur yani türk futbolunda alınabilcek en iyi ortasaha üçlüsü;1 tane gençte olsa yetersizde olsa sag bek yok mu ki alınabilecek ali turan sag bek oynatılmaya çalısılıyor.

Her ne akdar adnan polatın gelecege yönelik yatırımlarını basarılı bulsamda(riva şirketlerin birlesmesi vs)yani su sorunları göremeyip bu noktalara takviye yapmaması yüzünden en büyük suç yönetimindir takımın su hale düsmesinde

Ha belki eleriz bu takımı 2. maçta vs ama elememiz takımın futbol sahasında futbolla alakası olmayan bişyler yapıyor olmasını degiştirmez
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kombinemi satarım forma falan da almam bu gidişle dediğimde beni eleştiren arkadaşlar buyrun.
Karpatiden burda 2 gol yiyen takımı izlemek istemiyorum ben.
Kimse para yok ondan transfer yapamıyorlar falan da çekmesin,dünyanın en gerizekalı takımı bile yerine oyuncu almadan ilk 11 oyuncusunu satmaz.
Biz birini kovduk takımdan ki 10 tane Aykut eder Leo Franco'da De Sanctis'de.
Keita'yı sattık aldığımız paraya yerine aldık Serdar Özkan'ı.
Sağ bekte Sabri'yi beğenmiyordu millet Sabri'nin alternatifi varmış onu da gördük.
Forvet lazım Baros'u yedeklemeye dedik Batdal geldi yine ona da şükür ne diyelim.
3 senedir boxtobox lazım hala bir adam getiremediler.
Şimdi ben gidip forma mı alayım? Kimin adını yazdırıcam arkasına? Kewell'da Baros'da var zaten elimde geçen sezondan...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır TARAFTAR'IM ben.
Benim umurumda değil şu ligde şampiyon olmamız olmamamız.
Kaç senedir aynı hikaye.
Ayrıca gelen gelir katlanmış,şirket birleşmesi tamamlanmış.
Transferlerden para kazanmışsın,elinden çıkarmak istediğin oyuncu dünya kupasında patlama yapmış ve senin yaptığın transferlere bak.
Ben televizyonu açtığımda futbol izlemek istiyorum artık, gözüm kapalı gitmiş kombinemi almışım son sezon veda diye klüp bana karşılık olarak ne veriyor?
Ligtv'ye dünyanın parasını veriyoruz daha ne yapalım? Ben 2.lik kutlamaya Kayserispor maçına gitmiş taraftarım. Ama ben iyi futbol izlemek istiyorum isterlerse 10 tane yesinler ama izlenir bişey olsun sahada.
Neyi destekliyeyim ki ben?

lig başlamış avrupadan eleniyoruz transfer yapıcaklar şu dakikadan sonra yapsalar ne olur yapmasalar ne olur.
Sosyal ağlarda paylaş

adnan sezgin istifa etmezse zaten yüzüne tükürmek lazım şu tur gittikten sonra. bir de her fırsatta utanmadan çıkıp medyada transferde sabırlı davranıcaz diye birşeyler geveliyordu. adnan polata da yazıklar olsun icraat yapan haldun üstüneli yönetimden atıp yerine şu adnan sezgin denen maltoza sorumluluk verdiği için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...