Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AL:Galatasaray - FC Karpaty Lviv / 19.08.2010 / 21.00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

valla onu bunu bilmemde taraftarlara laf edenlere şaşırıyorum.desteklencek yer var böyle bir anda moral olarka çökü susacak yerler var.

hani bu taraftar yenik giden maçlarda da gayet desteğini veriyor.ama daha sezon başı kanser etmeye başlayan bir futbol takımı var.

hani yenik olmayı bırak öndeyken bile izlenmiyor.yönetim atıp tuttu o kadar eldekiler gönderip yenisinide almadı.koskoca galatasray ya.artık anadolu takımları bile kendi bütçelerine görede olsa eşşek yüküyle transfer yapıyorlar.yani bizim 10 senelik transfer hasretimiz sadece geçen sene için miydi ?

yıllardır saçma sapan topcuları izledik destekledik.bi geçen sene 2 tanesi kiralık iyi adamlar getirdiler.sonra herkes gitti anasını satim.ne jo kaldı ne santos ne keita.

bende o tribünde olsam dün o ilk yarıdaki dünya kötüsü futbol ve 2-0 lık sonuçtan sora ya stadı terkederdim yada susar izlerdim.insanlar robot mu köy takımına karşı yeniksin futbol adına hiçbirşey yok lalaylay diye takıma destek verecekler.

aykut denen adam bir maç daha oynarsa bu takımda o adam oynamayana kadar maç falan izlemem

servet ve hakan balta kesinlikle toparlanmalı.takımı satıyorlar resmen.

daha hiç bişi başlamadı.3 maçta kanser olduk bursa maçı eskişehir maçı falan görün siz

ardayıda gönderceklermi napcaklar gitsin ya.herifin suratı zzombi gibi.kafasının sahada olmadıgı o kadar belliki.ne top kovaladı ne takıma yardım etti.ztn kötü olan takım dahada kötü oluyor

2. yarı ardanın yerine daha çaba gösteren bir adam olsa 4-2 biterdı o maç.sinem koballa küsüyor mu napıyor ama futboluna yansıyor.herif bitikti

hani nesillerdir beklenen yeni stad hatrına bile fedakarlıklar yapılır iyi transfer bilmemne yapılır.yazık yani o stad böyle bi başlangıcı hak etmedi
Sosyal ağlarda paylaş

maçı izleyemedim, o yüzden oyun ile alakalı olarak bir yorumda bulunamayacağım

ama insanların tepkisinden anladığım kadarıyla herşey çok daha kötüye gidiyor

yanlız enteresan olan yönetimdekilerin hala olan bitenden haberdar olmaması

2-3 gün önce polat bey açıklama yapıyor " kaka basın felaket senaryoları yazmasın, şu anda takımda anormal giden birşey yok " diyor

dün akşam helvacı diye biri çıkıyor " transfer sezonu sona erene kadar gereken bütün takviyeleri yapacağız diyor ", takım avrupaya veda ettikten sonra alacakları adamları nerede oynatacaklar çok merak ediyorum

adnan sezgin efendinin ne yaptığını kendisi dahil kimse bilmiyor, gidiyor nerede adı sanı duyulmamış, sakat sakat bir kaç sezon geçirmiş adam varsa 3-5 milyon eur para veriyor, alıp getiriyor

haldun üstünel'in gelişi ile değişen ve gelişen vizyon, onun gidişiyle yine gariban takımı edebiyatına döndü, ne para var ne transfer, ne futbolcu, ne de seyredilmeye değer bir takım

denenmişleri denemekten de hala sıkılmadı reykard efendi, bitmedi sezonluk fantezileri, hala sahaya çıkınca ipini koparmış eşşek gibi sağa sola koşan adamlardan medet umuyor,

şu takıma paflardan 3-4 tane oyuncu alıp ilk 11 çıkartarak yönetime gerekli mesajı vermek aklına gelmiyor

aslında aklına gelmiyor değil de işine gelmiyor demek daha doğru olacak, ne de olsa sezon sonu bitecek bu eziyet onun için

bazen diyorum bunlar medikal parkla anlaşma felan mı yaptı, şu kadar taraftarı kanser edicez diye,

bu medikal parkın ayrı bir kanser hastanesi var bildiğim kadarıyla :)
Sosyal ağlarda paylaş

geçen seneden sonra transfer yapamayacağımız belli olmuştu zaten. ne şampiyonlar ligine kalabildik, ne şampiyon olabildik.

transfer transfer iyi güzel de adam gibisini yapamayacaksan, "bu sezon transfer falan yok taraftar, yeni statla birlikte artacak gelirlerle ancak sonraki sene alırız" diyip geç. beklentileri yükseltmedikten sonra bu sezon 5. oluruz, taraftar da sabır gösterir. atla deve değil ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:

Abi ardanın her kötü oynayışından sonra sinem kobal diyip durmayın, ayıp denen birşey var.

tamamda adam mutsuz.sinem koballa takılmaya başladıgından beri düşmedimi bu adamın formu.yani maçın 1. saniyesinden itibaren mutsuz bir adam maçtan önceki mutsuzlugunu getirmiş.

maçla alakası yoktu.muhtemelen çalkantılı bir ilişkileri var.bu yuzdende konsantre olamıyor kafası başka yerlerde

yani son dakikalardak ibi serbest vuruşta kewella 10dk söylendi resmen.söylene söylene yürüdü bozuldu bi tribe girdi
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

batdalın çıkmasıyla rijkaard'a sallayanlara gelsin
said:
Maç içinde aldığı darbe sonucu ayak tabanının altındaki zarda yırtık oluşan Mehmet Batdal’ın tedavisine başlandı.

ben salladım batdal'ı çıkardı diye, o anda sakatlanıp çıktığını anlamak için müneccim olmak lazımdı

sakatlanıp çıktıysa sorun yok, salladıklarımın da bir önemi kalmamış oluyor böylece
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...