Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BioShock: Infinite

progamer

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

steam harici preorder edenler, dlc'yi nasil aktive ediyoruz, olmadi benimki, key mi bozuk aceba.

https://www.finkmanufacturing.com/

şuraya preorder kodunu giriyorsun my rewards'ta sana steam keyi veriyor. industrial revolution pack için ama hala çalışıyormuş bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

onu mu soruyor season passi mi?

bitirdim 15 saat civarı sürdü. oyun çok güzel ama bioshock 2'ye 80 verip buna 95 verenler ayıp etmişler onu net söyleyeyim.

hard'da oynadım ki iyi tercih olmuş hard bioshock normalinden sadece biraz daha zor.

mezarlıkta lady combstock encounter en zorlandığım yer oldu çünkü mermi yoktu. bildiğin reskill yedim. devamında da yine lady zorladı ama makul bir derecede.

madem milyon tane evren var dewitt'i öldürmek ne işe yaradı? üşenmeyip hepsinde aynı şeyi yapacak mı elizabethler? olmamış ken... olmamış.

Sosyal ağlarda paylaş

Bitirdim =/

Oyun son olay haricinde iyiydi gayet. Paralel evrenler geyiğine girince işin sonu olmuyor haliyle. Adam vaftiz edilmediği ve bebek doğurabildiği bi dünyaya gidicekte kendini çocuğunu satacak kadar umutsuz bulacakta. Hikaye yazması zor değil bu konularda. Çocuğunu sattığını öğrendiğimiz noktada adam "Hadi artık Paris'e gidelim" falan dese. Kendini affettirmeye çalışsa, öyle bitse güzel olurdu bence. İlla drama koycaz diye iki tane paralel evren klişesi yükleyince biraz fazla olmuş bence.

Bi de diyelim orda öldü bizim adam. Bebekken ölmesiyle aynı şey değil sonuçta. Birinin gidip tüm evrenlerde bizim elemanı bebekken öldürmesi gerekmiyor mu mantıken? O zaman da Comstock tüm evrenlerde geriye gidip durdurmaya çalışmalı falan filan. Felsefi açıdan çok kilit şeyler. Bizimki pisi pisine öldü sanırım.

Tüm olay fizikçilerin renkli bir intikam hikayesi gibi olmuş sdf.

Onun dışında oyun bayağı iyiydi. Liftlerle combat falan bayağı zevkli olmuş. Keşke daha fazla sky line olan mekanda savaşsaydık dedim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...