Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sherlock (2010) - BBC

mani

Öne çıkan mesajlar

düşme dalgası

abi tamam bizim eleman göremiyor sherlockun düştüğünü de bu adamı sniperla izleyen eleman falan nasıl görmüyor olayı yada bunu izleyen başka biri yok mu bu öldü mü kaldı mı teğit edicek moriarty nin adamı, moriarty de mal gibi öldürüyodu kendine bana moriarty gibi gelmemişti o adam

Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

düşme dalgası

abi tamam bizim eleman göremiyor sherlockun düştüğünü de bu adamı sniperla izleyen eleman falan nasıl görmüyor olayı yada bunu izleyen başka biri yok mu bu öldü mü kaldı mı teğit edicek moriarty nin adamı, moriarty de mal gibi öldürüyodu kendine bana moriarty gibi gelmemişti o adam

zaten düşme dalgası olmadan önce mycroftun adamı sniperı öldürüyor. ya gözünle izle ya da benim favori dizimi çürütmeye çalışma :p

Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

o sondaki adamin moriarty yani gercek moriarity olmasi yuksek. Zaten adamin prof flan olmasi lazimdi

yok abi kitaplarinda da sherlock ün "öldüğü" bölümde moriarty ölüyor ve bildiğim kadarıyla bir daha gelmiyor. Dizi de birebir kitapların günümüze uyarlaması olduğundan öyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

xieon said:

SenariouS said:

o sondaki adamin moriarty yani gercek moriarity olmasi yuksek. Zaten adamin prof flan olmasi lazimdi

yok abi kitaplarinda da sherlock ün "öldüğü" bölümde moriarty ölüyor ve bildiğim kadarıyla bir daha gelmiyor. Dizi de birebir kitapların günümüze uyarlaması olduğundan öyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.

yanlış hatırlamıyorsam ölmediği ima edilip devamı yazılmıyordu

Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

EDİK: tüh espri kaçtı :D

spoilera alma failimi mi diyecektin :(

@Lectre abi kitaplarında geçmiyorsa diziye yansıtacaklarını sanmam çünkü dizi tamamen kitaba bağlı diye biliyorum. Kitap dışına çıktıkları bir konu yok sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

düşme dalgası

bence

orda salliyor ya adama gercek hikaye o degil bence

Sosyal ağlarda paylaş

Bayağı iyiydi

Sondaki Adam

1 - Mavi gözler (Senaryolardan birinde cesedi Sherlock a benzetmek için mavi lens takıldığı gözümüze boşuna sokulmadı)

2 - Sherlock'un "anne babası" (Ne kadar sıradan olduklarına boşuna vurgu yapılmadı)

3 - YEDİRMEYİZ. (Üçlü liste yapınca dayanamadım)

Sherlock'un gerçek babası olma ihtimalini sevdim, ilanihayet.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...