Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler canlanın Hooters geliyor!

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

doğu bloğuna acılım şart.

estonya çek. bunlar önemli memleketler, önemli kaynaklar.

Aynen öyle.

Hadi almanyaya fransaya gidememişsin viyanayı geçememişsin anlarım. Ama madem batıya gidemedin, kuzeye çık be kardeşim, topla orduyu, "arkadaşlar batıda tıkandık haydi bre kuzeye" de, estonyasıydı letonyasıydı ukraynasıydı hatta isveçi norveçiydi kap gel. çekler zaten elinin altında, e getir ülkeye bu güzellikleri, savaş ganimeti.

Hiç kafası çalışmıyo bu padişahların. Ondan sonra osmanlıyız neden çöküyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

işte o durumda 3 çocuk şart..

zaten neden eğitimli adam tek çocuk yapıyor?

geçim derdi mi?
hayır
çocukları nasıl yetiştireceğini mi düşünüyor?
hayır..

adamın içi kalkıyor, midesi kaldırmıyor bu ülkeye üç çirkin evlat getirmekten (YUH!)
kuzeyin perilerini, latin ülkelerinin ateşli afetlerini gören, bunların farkında olan eğitimli adam bir de yanındaki nuriyeye hanıma, göbeği üç kat olmuş filize, kaşları ortalıklı kamileye bakıyor ve bu topluma 3çocuk yapabilme fikrini kafasından silip kendisini işe veriyor.. aşırı çalışıyor, adeta işi ile evli hale geliyor!

e o zaman ne oluyor? yapılan iş için kazanılan para minimuma düşüyor anında. nitelikli beyinlerin aldığı para düşüyor.

bu gelişme ekonomik açıdan da ülkeyi kalkındıracak inşallah..
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

kendimize bulamadık, bi de sana mı getiricez.
kendini boşvericeksin abi. senin getirdiğini başkası alıcak, sen başkasının getirdiğini alıcaksın. her çıkışta ayrı bir tane getireceksin.

bir de aramızdan bir başbakan çıkartıp bayan turist ithalatı kanunu çıkartırsak değmeyin keyfimize.
Sosyal ağlarda paylaş

ben en çok türkiyede güzel kız yok denmesine üzülüyorum

nufus çok oldugu için çirkin insan sayısıda yüksek ama bizim kızlarımız çirkin lafıda artık klişe oldu yani.

hoostersı nereye açarsan aç kısa şort gogusler fışkırmış tarzda giyilceğini pek sanmıyorum.türkiye böyle şeylere hala hazır değil.belki bundan 3-5 sonraki nesillerde.

ama gidip abidik kızlarıda calıstırmazlar bence.güzel giyimli güzel bayanlar olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...