Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bütün mathlar çantamdaydı, 15-16 dakika oyuna giremedim diye yoksa toplam kasma süresi 3 dakika sürdü.

Daily veren vendordan kutu alıyordun, içimden cata cooking malzemeleri çıkıyordu, 5 alt charla 10 gün daily yaptım, cooking için 4 tanesi ile kutu alıp çıkanları main chara gönderdim.

Zaten cata çıkmadan blizzarddan cata keyi alanlar, uldumun tam dibine gidip, içeri girmeden, içeri olta atarak balık tutabiliyordu. Bunlar sayesinde bütün malzemeler hazır kafamda cooking şapkası vendorun önüne park ettim ama artık telekomun azizliğimi şansızlıkmı bilmem oyuna giremedim.

Bizim guildden 2-3 kişi direk girdi , onlardan biri olsaydım server first gelcekti. Ama 15. dakikada biri aldı, muhtemelen o da benim gibi oyuna girmeye çalışan benzeri bir hazırlık yapmış biriydi. Önce giren kazandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ascendant Council Heroic World First Kill by Paragon
Another day, another kill by Paragon who was the first guild to defeat the Ascendant Council of the Twilight Bastion in the world. Congratulations to them!

The second day of year 2011 brought us Ascendant Council 25-man heroic mode kill. This was one of the fights we were most looking forward to after beta testing. It was a huge letdown for some, but others enjoyed it. Somewhat bittersweet.

Also, a big thank you for the melee DPS'ers who play in the guild. They had to pass up spots again for alts, simply because the encounter design is incredibly punishing for any melee. It's a pretty glaring oversight when bringing in more than one or two of them results in ridiculous increases in damage taken in the last phase due to non-stop chaining chain lightning. Dropping out melee characters in favor of ranged ones has been a recurring theme throughout this whole raiding tier, but we hope that it's over now with only the end bosses and Sinestra left.

Here's to hoping next tier of raiding won't favor ranged by design. Maybe even go wild and give some incentive to bring in melee, too.

http://media.mmo-champion.com/images/news/2010/december/ascendantcouncil.jpg

ulan nedir bu melee dps'in çektiği ızdırap şu oyunda. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu stafflar hala one handedlara göre inferior kalıyor değil mi?

Hani one handed+offhand statlarıyla staffların tek başlarına statşarı nerdeyse eşit ama offhande koyabildiğiniz 100 intellect hala caster dps için staffları çöp yapıyor, değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...