Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Nessaftw said:

Betada Scott Mercer aka Daelo, Sinestra'nın şuana kadar yaptıkları en iyi ve en zorlayıcı fightlardan biri olduğunu söylemişti o yüzden paragon kesinlikle birşeyleri sömürdü diye düşünüyorum. Diğer 3 kill görmezden gelinebilir ama contentin end bossunu birşeyleri sömürüp kestilerse ceza almaları şaşırtıcı olmaz. 2 gün o kadar övgüyle sunulan bir fight için biraz kısa bir süre.

kıskanma, çalış senin de olur
Sosyal ağlarda paylaş

sinestra'nın canıda cok azmıs 125m'cuk 200 filan beklerdim ben, bölece bi content daha bitmiş olmus, beklentim blizden bi sonraki bosların sonuncusunun hayvan gibi gearlanmadan öldürmenin mümkün olmadıgı bi boss yapması baktı olmuyo kesemiyo kimse 2-3 ay sonra nerflesin böle hemen kesilmesin boss'lar.
Sosyal ağlarda paylaş

cy-x said:

sinestra'nın canıda cok azmıs 125m'cuk 200 filan beklerdim ben, bölece bi content daha bitmiş olmus, beklentim blizden bi sonraki bosların sonuncusunun hayvan gibi gearlanmadan öldürmenin mümkün olmadıgı bi boss yapması baktı olmuyo kesemiyo kimse 2-3 ay sonra nerflesin böle hemen kesilmesin boss'lar.

o adamların 2*3 ay kesemediği boss u biz nasıl ne zaman kescez o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

Eklendikten sonraki 2 ay da bitmeyen content mi var? gayet güzel bir süre bence. WotLK'un giriş content'i ilk reseti göremedi, adamlar 3 Drake'i bile indirmişti T6'larla.

Nerdeyse hiçbir casual, yeni content gelmeden Lady Sinestra kesemiyecektir (hatta belki ancak o content biterken keserler). Bu da gayet güzel ve yeterli bir denge.

Ne istiyorsunuz daha? Yeni content gelene kadar, hardcore guildler dışındaki insanlar 3-4 tane bile hard mode kesemesin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Pipet said:

kıskanma, çalış senin de olur

Ne alakası var ki ? Ben sadece objektif bir bakış açısıyla olaya yaklaşıp; doğruları söylüyorum ayrıca neden kıskanayım öyle bir gereksinimim yok :)

Normal modelarda hata yok denecek kadar azdı lakin hc modeların hepsinde hata mevcuttu. Magmaw encounterı addleri al fizana götür şeklinde mi tasarlandı sence ? Hayır yok öyle birşey lakin düzgünce hesaplanmadan düzgün şekilde test edilmeden sonlandırıldı. Bitmemiş paketi sunmanın sonucunda ''olması gereken şekilde'' kesilemeyen encounterlar için sürekli açık aramak/birşeyleri es geçmek zorunda bırakıldı oyuncular.

Nefarian, Magmaw, Atramedes bunlara basit birer örnek. 110 atramedes killi var ama teknik olarak kimse atramedesi olması gerektiği şekilde kesemedi çünkü imkanı yok. Paragon bu sebepten ötürü bu 3 videoyu yayınlayamadı ve yalan söylemek zorunda kaldı.

Diğerlerini ele alalım. Ascendant Council hc tam 4 tane 34234234 kere bildirilmesine rağmen fixlenmeyen hatayla dolu. Eğer şansınız yoksa en iyi denemelerinizi hiçbir kurtuluşu olmadan wipe ile neticelendirebilir.

Hemen örnek vereyim; lightning rodları alır almaz saniyesinde lightning gelir ve boom, phase geçişi yaparken herşeyi mükemmel yaptığınız halde extra 1m health ile son phasede kafayı yiyebilirsiniz, son phase'e geçiş esnasında en uzaktaki birine water bomb gidebilir immune shieldlar kalkınca water bomb kişiye ulaşır ve denemeniz kaçınılmaz bir wipe ile neticelenir. Gravity sonrası tutarsız çalışan cdlar ise cabası.

Chogal hc %10 dolaylarına gelince evade olup sonra ortadan kaybolup denemenize el sallattırır ve size saç baş yoldurabilir.

Blizzard iyi bir paket yaptı hatta 1. seviye contente bakarsak başlangıç için tbcden bile daha iyi bir paket yaptı diyebilirim pve adına. Özellikle wotlk saçmalığı sonrası gerçekten çok iyi bir seviyede paketi bizlere sundu. Tek hatası encounterların bu kadar çok hatayla dolu olması ve bunları gidermekte çok hantal kalmaları bunun dışında olumsuz birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...