Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

LoL beni ürkütüyor gerçekten... Suratlarında gülücük eksik olmayan cino kılıklı minionlar, buggs bunny kılıklı herolar, sevimli ve gereğinden fazla şirin şeyler... Ama en önemlisi hepsinin sizi öldürmeye çalışmasında nasıl bir psikoloji gizli bunu hiç düşündünüzmü?

Evet, John Wayne Gacy (Palyaço Katil) hayatını okuyanlar belkide bunun böyle olmadığını çok iyi bilir...

"Disneyland'da Görüşürüz..."

John Wayne Gacy, birçok maskesi olan bir adamdı. Bunlardan biri erkeklik maskesiydi. Çok katı birisi olan babasının ona taktığı güç timsali olan isme layık olabilmek için sert ve kabadayı bir hava edinmeye çalışmıştı. Bunun dışında orta sınıf saygınlığı maskesi vardı; bir Chicago banliyösündeki çiftlik tarzı, hoş evi bunu sembolize ediyordu. Gerçek anlamda bir maskesi bile vardı; hastanede yatan çocukları eğlendirmek için makyaj yapıp kendisini 'Pogo' isimli sırıtan bir palyaço kılığına sokuyordu.

Ancak Gacy, suç tarihinde ruhu en canavarca bölünmüş sosyapatlardan biriydi ve maskeleri bu korkunç gerçeği saklıyordu. Bu "erkekçe" görünüşünün altında, acı çekmiş olan, kendinden nefret eden ve genç erkekleri avlayan bir eşcinsel yatıyordu. Gülen yüzünün altındaysa alaycı, tatminsiz bir sadist vardı. Evinin altındaki boşluk alanda, çamurlar içinde iki düzineden fazla ceset çürümekteydi...

Çevresinde iyi kalpli, sevecen, alçakgönüllü bir insan olarak tanınan Gacy 1972'den itibaren 6 yıl süreyle delikanlıları kandırıp evine götürmüş, birlikte olduktan sonra işkence yapmış ve boğarak öldürmüştü. 33 cinayetten sorumlu tutulan Gacy, idam cezasına çarptırıldığında jüri üyelerine "Disneyland'da görüşürüz" demiştir.

Elbette bu oyunu oynayanların eşcinsel, anti-sosyal sosyapatlar haline geleceğini söylemiyorum ama insan psikolojisinde ne tür etki bırakır bilinmez tıpkı John Wayne Gacy'nin de bilmeden, bu duruma düştüğü gibi... Kişisel tercihimmi? Tabiki hon...
Sosyal ağlarda paylaş

malady tamamen gereksiz bi item oldu artık

teemo da basbaya nerf yemiş bi de çıkıp nerflemedik ap karakteri yaptık diyorlar. iyi de ap oynamak için en son seçeceğim karakter olur teemo. hala oyun tarzımla atk speed ve crit giderek gayet iyi oynuyorum ama baya güçsüz kaldı böyle olunca, en sevdiğim karaktere yapmasalar olmazdı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Biraz önce Gangplank'ı satın alıp (ip ile) bir oyun oynadım. Tam bana göreymiş. Favori şampiyonlarım Sivir ve Ashe'ye (ikisini de as, crit oynarım) Gangplank da eklenecek gibi. Genelde melee adamlardan nefret ederim ama sevdirdi kendini işte. Bir deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bende geldim aranıza Lol avrupa açtım bi karakter oynuyorum. Şu anda 13 lvl fln olmam lazım nickim " i3attery " . +20 lvl olunca şu rune ları toparlayım biraz haber veririm. Birde şu riot pointten almayı düşünüyorum 10euroluktan çünkü heroları indirim anında çok ucuza getirebiliyorsun, birde ip boost bastınmı 4 günlük runeları direk kısa sürede toplarsın. Deneyen alan var mı hiç ? Ödemesi güvenli mi , direk kredi kartı , paypal hangisini yapayım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün Irelia geldi. O kadar da beklediğim gibi olmamış.

Birde kısa zamanda Lvl 20 sınırına ulaştım, tek sıkıntım başta gereksiz karakterlere puan verdim yada tam güzel karakter aldığımda ertesi gün patch'le o karaktere nerfi koydular. Şu anda takıldığım 4-5 karakter var. Warwick,Jax,Mundo,Vladimir,Ashe genelde bunlarla oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...