Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

sonradan 180 derece dönen oyunlar çok acayip oluyor
ben de sabah bi oyundaydım, böyle 36 saattir uyumamışım falan hala oyun oynayacam diye uğraşıyorum, ama sinirler gevşemiş iyice her öldüğümde YEAEAYEAEYAYE falan gibi sessiz çığlıklar atıyorum
böyle oyunun 33. dakikasında filan surrender olalım dedim baktım towerlarımız inmiş inhibitorların 1-2 tanesi inmiş daha adamların towerlar duruyor
inatla surrender etmedi takımım, ben de quit çekmek istemediğim için devam ettim, 1 saat sonra filan yendik adamları fdsf
o anladım ki yeterince uzun süre uğraşınca her şey mümkünmüş
Sosyal ağlarda paylaş

aynı olay oyun başı 4v5 kaldık, inatla surrender etmedim :P

trynd in itemları dizili olduğu sırayla yapıldı ki kalan herkes bas bas dmg yap lan diye bağırıyodu buna, adamın ilk 4 killi fln adamları %5 e indirip arkamı dönüyorum bu kesiyo, yoksa asla yapamıycak item felan.

(buildim bu değil bu arada para fazla geldi, bide takım ne dersem yapmaya başladı çok rahattım ondan böyle itemlar :P)

gün boyu bok gibi takımlar gelip deli gibi kaybedince insan kasılıyomuş böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan bu ttnet var ya.. oyuna girerken 80 ping vardı girdikten sonra 200den aşağı inmedi bi türlü. zaten bi bok yapamadım bi de oyunun ortasında bağlantı koptu geldi, bi bok yapamadım oyunda telekom santralini yıkıcam gidip dinamitle.

geçen gece oynarken de bağlantı bi koptu tam 22 dakika gelmedi, oyunda domine ediyorduk, ben düşünce diğer takım avantajlı duruma gelmiş baya, hoş ben geri girene kadar oyunun bitmemiş olmasına şaşırdım da adamlar oyun sonu zar zor backdoorlarla yıktı base i.

özet geç derseniz, kafam girsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Trynd'a karşı oynarken elimde Ignite olmasını çok seviyorum ben. Rage'ine Ignite basıp kaçarken ölmesini izlemek çok zevkli oluyor.

Vladimir'in Hemoplague'ı takım dövüşlerinde ortayı yıkıyor. Vladimir'i hafif tank + AP yapıyorsun zaten, direk OP. Gerçi ne zaman mid'de Sivir ile sololasam sorunsuz dominate ediyorum. Armor lazım Vladimir'e. Armor aldığında biraz zorluyor beni sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bir şey farkettim ben de: Yeni bir hesap açıp oynamaya çalıştım biraz; neredeyse kimse armor ya da resist almıyor alt seviyelerde, alan da eziyor.

Bir de Aegis'in ne mükemmel bir eşya olduğunun farkına vardım. Hiç almazdım, onun yerine GA alırdım hep. Aegis iyiymiş. Bir carry'ye Aegis + Atma's deneyeceğim ilk fırsatta savunma eşyaları olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

aegisi carry yerine daha itema yeri olan biri yaparsa daha makul bence. GA nın kötü yanı genelde takım basıp gidiyo GA varmış yokmuş anlayamıyosun tekrar kesiyolar bitiyo.

vladda anca full AP + rylai (2x rylai yada) gidince adam olur, öyle hp çoşturunca neye yarıyo, poppy mundo vs dağıtıyo agzını burnunu :P
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben hep kendi buildlerimle oynuyorum hiç guide açıp bakmışlığım yok, en fazla çok iyi oyuncu görürsem bakıyorum neler almış diye.

malphite buildim warmog, ninja tabi, sunfire, frozen heart şeklinde gidiyor genelde, magic damage çoksa karşıda 3. ya da 4. item banshee oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...