Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

LOL iyi oyunda bazi herolar çok gereksiz zayıflar.

Rune olayı, summoner spell olayı güzel konsept, herolarda yaptıkları sadece mana değil, değişik sistemler (enerji, cooldown, zorn) vesaire de çok kral ama gerçekten derinlik eksik oyunda ^^

Haritalarda saklanma yerleri de çok iyi düşünülmüş, şok yaşatıyor falan... bişi eksik ama çıkaramadım :p
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

Rune olayı, summoner spell olayı güzel konsept, herolarda yaptıkları sadece mana değil, değişik sistemler (enerji, cooldown, zorn) vesaire de çok kral ama gerçekten derinlik eksik oyunda ^^

Haritalarda saklanma yerleri de çok iyi düşünülmüş, şok yaşatıyor falan... bişi eksik ama çıkaramadım :p

oyunun genel hızı olabilir. lol oynarken adamı baseden ortaya götürene kadar booooooooooooooooooooooooring tipine giriyorum. hon'da böyle değildi. bilmiyorum belki grafiklerin verdiği bir eksiklik var ama oyun yavaş
Sosyal ağlarda paylaş

AudioFX said:

GEd said:

oyunun genel hızı olabilir. lol oynarken adamı baseden ortaya götürene kadar booooooooooooooooooooooooring tipine giriyorum. hon'da böyle değildi. bilmiyorum belki grafiklerin verdiği bir eksiklik var ama oyun yavaş

HON'da bir oyun yaklaşık kaç dk sürüyor ?

Lol'de orta ve kanat yolları arasındaki mesafenin dar olması falandı derken 25-30 dk 'a bir oyun bitiyor ondan sordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

sipeyskeyk said:

abi LOL size.

hon varken..

1 Dk gecikmeyle, onuda pati serverının gecikmesine bağlıyorum :)

Edit : Birde yeni mesaj atmayım. Şu son karakter cidden gereksiz olmuş, millet tank lazım diye bağırıyorken, hala caster yapıyorlar, hoş olmuyor. Gene renakton bir şekilde tank olarak çekilebiliyorda, cidden fazla sayıda gereksiz caster oldu artık. Bir dahakine tank yapmazlarsa abartmış olucaklar. Yeni patch'e sanırsam yeni UI geliyor.
karma hakkatten bok gibi hero , alim mi almiyim mi diye çok düşündüm shopping screen karşısında en sonunda almamaya karar verdim :P
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

juggling ?

deny olayi yok haklisin yetemeyenler icin daha iyi ama :p

casual kesinlikle degil ama rune mune farmlicam die millet fena yardiriyor, birde tutan bir f2p konsepti kesinlikle para basiyor :)))

fow juggle olayı işte. oyundaki objeler o kadar büyük ve pathfinding o kadar kötü ki anlatılmaz yaşanır

ayrıca oyun casual ötesi. bütün herolarda ya slow ya stun çoğunda ikisi birden var. para kasmak aşırı basit. ölünce kayıp yok. deny yok. ne biliyim creepstacking yok. yok da yok

ekstra eklenen bir dünya şey var ama hepsi çok basit ve yetenek istemeyen şeyler

hani bende severek oynuyorum ama oyun casual ötesi. bunun tartışılacak bir yeri yok
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın kaede o konuda ben casualı başka türlü yorumladığım için öyle dedim.
Birde bu oyunda yetemezsen çok çıldırmıyorsun ama Bloodline Champions da özellikle, ve honda bazen öyle adamlar geliyor ki yetemiyorsun yani ^^

Yaşını başını almış adam olarak onlara yetecem diye darlanmaca yok lol da yani.

En fazla team fail oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunun ne kadar profesyonel çalışma gerektirdiğini ve turnuvalarının olduğunu çıktığı ilk sene ( 8 ay sonra ) WCG 'e girmesiyle anlayabiliriz. Bi şu patide 0-8 yaş arası görülüyor.

HON WCG'e falan girsin ondan sonra konuşalım hangi oyunun daha fazla konsantrasyon gerektirdiğini. Her karakterin 5 skill'i ( 1'i karaktere özel olmakla beraber) , iki tane'de ayrı seçilebilen skill'e sahip olduğunu, bunların toplam ederinin 6 adet kısayol tuşu olduğunu ve herkesin alabildiği o 2 skilli en iyi, zamanında kullananların direk oyunda fark yarattığını falan filan neyse yoruldum öyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 2 oyunu da oynamamış olsam bi an durup düşünürüm yazdıklarını ama yok yani. hon'a yetemiyorum demiyorsun da wcg'ye girsin sonra tartışırız diyorsun. he ben çok iyiyim gibi anlaşılmasın bu da. öyle 1750-1850 takılıyordum en son, beta bitince de başka oyunlara baktım kaynadı hon.

ayrıca hon dediğimiz şey zaten dota. dota da hepsinin çıkış noktası sayılır hani bi yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

birincisi çıktığı sene wcg ye girmedi
ikincisi tekken 6 da aynı sene wcg deydi

your arguement is invalid kısacası

Game: League of Legends (PC)
Release Date: Oct 27, 2009

New York, NY— June 30, 2010 — World Cyber Games Inc. (WCG), announced that League of Legends will be one of the featured Promotional Game Titles at the WCG 2010 Grand Final.

8 ay fark var. ( önceki postuda editledim yanlışlık olmasın diye )

http://1.bp.blogspot.com/_FsAvWjAq4eU/Sifo9NODJzI/AAAAAAAAAAU/u_pPN2DAAtI/s320/mythbusters_busted..png

Sosyal ağlarda paylaş

dota klonu bir oyunu, sırf alışkanlıklarınızı değiştirmemek adına ölümüne savunmanız yok mu.. dota 2 çıkınca hon mu kalıcak zaten?

lol farklı bir oyun bunu kabul etmeniz gerekir, sırf aynı konseptten daha başarılı bir oyun çıktı diye bu kadar flamelemeyin. lolde dotadan bağımsız sayısız yaratıcı fikir görürken, honda bi hero çıksın diye aylarca beklediğimiz oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen şöyle öz eleştriyle gelin, bizde diyelim abi Hon öylede bizimde serverlar update günleri direk iptal oluyor, chat serverları kopup geliyor, ranked game haricinde matchmakingde sorunlar oluyor, bu japon fetişi riot game her ay 3 tane mini etekli japon karakteri yaratıyor diyelim.

Ama insan görmüş zerg sürüsü gibi yerden bitip koştura koştura gelmeyin. Geliyorsanızda mantıklı önermelerle gelin. Yok "bebe oyunu be ekekeke" "Hon'u fena oynamıyorum ama Lol'de hepinize korum" "1000 Hon oyuncusu 10000 Lol oyuncusunu yok eder" falan dediğinizde komik oluyorsunuz.

Ayrıca ne lan bu futbol takımımı, spor forumunda bu kadar fanatizm yok. Aldım geçen HON invite beraber oynayak eğlenek diye, saklıyorum biri çıksın oynayalım diye. De o elektriği alamadım nedense bir türlü. Sizde gelin oynayalım beraber Lol. Gülelim eğlenelim. Ha gelip böle birbirimizin topiclerinde troll'leme oynicaksak, burdan icefrog a selam çakar, " hadi lan çabuk çıkar şu dota 2 'ide kurtar bizi şu dertten " diye feryadımı yollarım.

Edit : Ayrıca şu kardeşlik dostluk mesajlarınıda her 3-4 sayfada bir yazmaktan sıkıldım imzaya falan koyucam artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...