Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

çok farkettiriyormu o movespeed runeları ya. çok ip şimdi boşa gitmesin :P
ben magic penetration veya crit chance kullanıyorum. bide flat hp iyi diyolar.

/şimdi hesapladım 3 tane alsan %4.5 arttırıyo. mesela base movementı 310 olan twitchin hızını 323 yapıyo hiç gerek yok bence o kadar ip harcamaya bu yüzden. dodge veya hp daha faydalı olur sanki early gamede.
Sosyal ağlarda paylaş

sen öyle düşünüyosun ama ben seni yakalayabiliyorum, sen beni yakalayamıyosun :) fazla değil 10-15 ms fark yaratıyor doğru ama 3 saniye bekleren low/stun yedircek mesafeye gelebiliyosun.
dodge harika bencede ama hp gerekiz geldi bana.
magic pen,CDR, sarıda ie ortaya karışık hp/mana/mregen koydum.
Sosyal ağlarda paylaş

runeler oynadiginiz championa gore degisir. caster icin marklar magic pen, seallar mana regen/5 ,glyphler cooldown reduction iyidir mesela.

fakat move speed olayina katilmiyorum. ghost diye birsey var. kaldiki oyunda bir suru movespeed itemi var. fakat tanka ninja tabi haric dodge itemi yapamazsin. yada dps chara cooldown reduction gibi dolayisiyla championa gore degisir. ama dodge varken kesinlikle movespeed gereksiz, master yi oynuyorsan bilemiycem ama genede. dodge+nimbleness cok guzel bir combo.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni başladım da..

bu rune'ları yüksek levellarda almak daha mantıklı değil mi? boşa ip harcamamak adına?

rune'lar item slottan falan yemiyor herhalde? summoner'a bağlı oluyor ve hangi champion'la oynanırsa, onda geçerli oluyor?

kalıcıdır rune'lar vs sanırım?

mastery point'ler her maç öncesi mi verilmek zorunda? her champion'ın tree'si farklı falan değildir değil mi?

baya baya soru oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

hon'da feci baydı adamlar vaad ettiklerini yapmıyorlar. Kafaları azcık çalışıyorsa en kısa zamanda Map editor eklerler oyunada fun game'ler oynarız. Eminim ki map editor olsaydı release'te şu oyun ortalama 25 bin değil 100 binlere oynar serverlar. Çoğu kişide gidip netten flash oyunlar oynamazdı hon varken.

Kendi yaptıkları hiç bir map'inde oynanmadığının farkındalar heralde...

multi player td'leri ,survivor oyunları özledi herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

runeları erkende alabilirsin ama lv3 runeları lv21 den itibaren kullanabiliyosun ondan idare edersin başlarda.. bende 3-5 tane mana regen almıstım az bi rahatlatıyodu.

rune slot işte summoner elveli aldıkça açılıyor. 30 slot var her levelda 1 tane açılıyor. 9 kırmızı sarı mavi ve 3 quint. kitapta 2 sayfa var misal birini magic pen, diğerini armor pen dizip direk 2. sayfayı seçeblirsin champ seçerken.

evet kalıcı runelar.

masteryleri koyup save ediyosun o kadar. hero pick sırasında değiştirebilrsin ama genelde hep geç kalınır 0 mastery takılırsın, dokunma bence :P
--
biri hondan bahsediyo , pikaçhu diyen ******** vs.. şikayet ettim tek tek ama silinmiyo naapcan.
Sosyal ağlarda paylaş

syd said:

Masticore said:
Çoğu kişide gidip netten flash oyunlar oynamazdı hon varken.
dışında 100% katılıyorum
flash oyunların yeri ayrıdır be abi

ya biraz atar yaptım orda :) td seviyorum ama multi oldumu w3 gibi tadı ayrı oluyor. hele kapışmalı td'ler ,castle fightlar fln. O olmadığı için flash oynuyoruz . Multide yok onda :(

Heralde icefrog yeni oyunu yapınca dank edicek bunlarında kafasına. Valve mutlaka yapar editor diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...