Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

aman allahım video call inanılmaz bir teknoloji inanılır gibi değil yok böyle birşey.

omfg 5 mp camera aman allahım böyle bir ilerleme

woot multitasking aman allahım

bir dakika bunlar yıllardı kullanılan artık 300 liralık telefonlarda bile standar olan şeyler değil mi?

yok canım apple hiç dandik teknolojileri yeniden paketleyip satar mı,olmaz öyle şey
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

yok canım apple hiç dandik teknolojileri yeniden paketleyip satar mı,olmaz öyle şey

adamlar birseyi eklese "dandik teknoloji bikbikbik", eklemese "bu niye yok bikbikbik"..

kaldi ki, kiyaslama ekledikleri cikardiklariyla degil, rakipleriyle yapilir. iphone 4'teki 325 ppi, 16m renk ekran mi dandik? adamlarin en yakin rakibi HTC Evo hala ~200 ppi, 65k renk ekran kullaniyor. el insaf.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sizin yakarmalariniz, taş koyup karsilastiRmaniz birsey fark ettirmiycek apple ruzgari arkasina almis ilerliyor tel. Satislarinda hicbir sene dusus olmadi hersene katlanarak artiyor. Marifet fistik gibi olan ekranda,isletim sisteminde ve dokunmatiginde. Bu katogorilerde apple Dan ustun olan cikmadi surece apple paraya para demez... Birtek (n900) rakip gordum iphone a su ana kadar ins.. Nokia gelistirir o modellerini
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

Mighty_THoR said:

adamlar birseyi eklese "dandik teknoloji bikbikbik", eklemese "bu niye yok bikbikbik"..

kaldi ki, kiyaslama ekledikleri cikardiklariyla degil, rakipleriyle yapilir. iphone 4'teki 325 ppi, 16m renk ekran mi dandik? adamlarin en yakin rakibi HTC Evo hala ~200 ppi, 65k renk ekran kullaniyor. el insaf.

koymalarına birşey demiyorum.yıllardır en dandik telefonda bile olan özellikleri sanki kendileri bulmuş ve sanki evrende başka bir yaşam formu keşfetmişler gibi videolar çekmelerine kılım

aynı şey 3gs içinde geçerli onuda inanılmaz yok böyle birşey bir cep telefonu video çekebiliyor diye sundular
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Dokunmatik kontrol ve OS açısından rakip yok diyebileceğimizi düşünüyorum ben de.

Biz geek olabiliriz, aramızda hiç dökümana bakmadan LFS kuracak adamlar bile olabilir (ben aralarında değilim) ama iPhone temel olarak Amerikan pazarı için çıkartılmış. Bizim gibi geek olmayan insanlar için özünde. Bu nedenle milyonlarca satmayı başarıyor. Milyonlarca satınca da geekler dahi iPhone'a yöneliyor. Fazla proglamı var, yazdığım programları iPhone için yaparsam daha çok kişiye ulaşırım gibi nedenlerle olsa da oluyor. Geekler iPhone aldıkça iPhone'un satışları artıyor, hedef kitlesi genişliyor ve daha önemlisi geeklerin yaptığı programlar AppStore'u güzelleştiyor. AppStore güzel olunca non-geekler de alıyor. non-geek'ler alınca onlara ulaşmak için geekler alıyor...

Böylece Apple bir döngü içinde satışlarını arttırıp dünyayı kendisine bağlamaya devam ediyor.

petitio principii oldu sanki :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...