Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shogun Total War 2

Mighty_THoR

Öne çıkan mesajlar

Afterdeep said:

Ben hiçbişi anlamadım, kurcalamakta çok istemedim, ordu falan kur diyo 5000 para var sonra savaş yapacağım herhalde birileri ile orduyu ilerletip..

ordu kur 5000 para ile army managementdan sonra gir match made battle'a haritada ordunu bir bölgeye ilerletip sonra savaş. sabvaşı kazanınca bi puan gelio o bölge için ve yeterliyse klan alıyor orayı. en çok yere saihp 2 klan sezon sonunda bi üst lige çıkıo

Cuce said:

ahah hiç fark etmeişim öle bişi random vermiş olabilr sana, evet ben okcu basladım multiya güney batıda benım aldığım yerler, iki tarafta siler süpürürüz japonyayı!

haha aynen :D clan özelliği archery dio ztn. bende bow kasıyorum ama sea battleda napmak lzm hala çözemedim ya doğru düzgün
Sosyal ağlarda paylaş

Su an icin multide matchmaking oldukca sorunlu. 1vs1 haricindeki aramalar rakip bulamadan takilma, oyundan dusme vs. gibi bir suru sorun cikariyor. Yalniz oyun basladiktan sonra sorun yok. CA bir iki hafta icinde bu sorunlari duzeltecek bir patch cikacagini soyledi.

Beraber multi oynamak isteyen olursa ben oynarim.
Sosyal ağlarda paylaş

50$'a pek değmedi yaw.. ne bileyim oynadım 3-5 gün. baydı inceden.

hele hele avatar conquest'te ordumda köylüler falan varken karşıma monk warrior falan gelince, iyice soğudum.. ne kdar çok oynarsan o kadar iyi ordun olur kafasını bir strateji oyununa yakıştıramadım :P
Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

50$'a pek değmedi yaw.. ne bileyim oynadım 3-5 gün. baydı inceden.

hele hele avatar conquest'te ordumda köylüler falan varken karşıma monk warrior falan gelince, iyice soğudum.. ne kdar çok oynarsan o kadar iyi ordun olur kafasını bir strateji oyununa yakıştıramadım :P

Iyi de monklar ashigarulara gore cok pahali. Seceneklerinin artmasi acisindan oynayip butun birimleri acman iyi tabii, ama ordu fiati ile dengeleniyor olay.
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam 2-3 birim monk aldı, ordusunda okçu bile yoktu.. direk dalıp kazandı. benim 850 kişilik orduma karşılık 400 kişilik ordusu vardı, 230 kişiyi öldürmüşüm. zaten köylülerin morali 3 böyle. 3. yarısı da kaçtı.. sıkıntı yaşadım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

köylüye güven olmaz ya. mutli hiç oynamadım. campaign takılıyorum şimdilik. hard baya hardmış onu gördüm

bi de elit ünite - ezik ünite farkı serininde diğer oyunlarına göre çok bariz farkediyo. bi katana samurai bölüğünü 3 yari aşigaru bölüğünün arasına sokuyorum 15 adam filan kaybedip püskürtüyo mesela. o yüzden multide de elit üniteye parayı basmak lazım heralde
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
yaw şu dishonuring treaties olayını bi deyiverin bana ya anlaşmaya falan karşı gelmememe rağmen herkes -50 falan veriyor bug falanmı bu

milletle barış anlaşması yapıp bozma gibi bi olayımda olmadı neden geliyo bu,barış karşılığı para istemekden dishonuring treaties eksiye düşermi çok yaptım çünkü onu?

bide şu black ship i yakalamanın bi formülü varmı? total war forumuna baktım mori sahillerinde yatıyo diyolar ama yok öle bşy devamlı dolaşıyor o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...