Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shogun Total War 2

Mighty_THoR

Öne çıkan mesajlar

tek basıma paticik clanını birinciliğe tasıdım! multi oyıycaksanız, steamde pati grubuna girin clanınııda paticik secin, öle oynayın bari namımız yürüsün.

hoş multi oynancak gibi değil ya, sey yapınbide drop ini kesinlikle kapatın, drop in bulursa kesin cöküyo. teamlerde sakat, 4 kisiden 6 kisiden biri kesin arıza cıakrıtyo 1v1 oynayın şimdilik. onuda bulursa arada arıza cıkartıyo
Sosyal ağlarda paylaş

paticik'e giriyorsun oyuna giriyosun zaten çıkıyor orda clan sayfasında. yanlız rezil oldum 1 galibiyetim yok hahah lagdan mıdır nedir hacı şansımız bi yaver gitmedi :(

yanlız customise avatar olayı falan yeni itemlar düşmesi çok tatlı olmuş bence ya hele böyle bir rome oyunu düşünemiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

orduyu kurarken tam 5000 puan harcarsan ordu kurma ekranında birşey demiyo fakat combata başlamadan hemen önceki ekranda ordu editleme kısmına bakarsan 5000 puan yaptığın an sınırı geçmiş sayıyo, ondandır muhtemelen bi üst seviye ordunun gelmesi

haklısın muhtemelen öyle birşey oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun cok buglı demiştim ya,

şöle bi bug var. generaliniz amiraliniz multida 0 goldmuş gibi yazıyo ama salında değilm amiral 400 goldu mu ne general ise 300.

zaten rank atlayınca 50 gold fazlalaşıyo ozaman doğru fiyatını yazıyo.

yanı funds leftinizin 400 olması lazım başlıyabilmeniz icin savasa
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

oyun cok buglı demiştim ya,

şöle bi bug var. generaliniz amiraliniz multida 0 goldmuş gibi yazıyo ama salında değilm amiral 400 goldu mu ne general ise 300.

zaten rank atlayınca 50 gold fazlalaşıyo ozaman doğru fiyatını yazıyo.

yanı funds leftinizin 400 olması lazım başlıyabilmeniz icin savasa

çok garip buglar var ya multide. ama zevkli genede. cüce gel bi beraber oyun atalım işaretlediğin yeri haritada almaya kasıyorum bende dünden beri ama ağzımı kırıyorlar hep yüksek rank gelio karşıma :/
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

aa ahritamı işaretlemişim? ben öle gezip gezip toprak alıyodum, fark etmemişim onu ^^

lol bi işaret var baktım üstüne clan burayı almanı istiyor yazıo :D senin fetihlerini görüyorum batıda (güneyde mi oluo aslında harita yan duruo :D) ben de diğer uçta kastırıyorum ama ağzımı kırıyorlar ya genelde rezil oldum anasını satim klana girenlere loselarım aldı başını gitti :D bide bu turu geçeriz rahat 1 klan var zaten bizden iyi o da bi adam tek başına kastırıyor gerisi boş. böyle böyle acaba ne kadar yükselinio
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...