Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Din kardeşliği falan önemli konular elbette ama bütün islamı savunmak neden bize kaldı onu anlamıyorum yani bütün islam devlrtlerinin eli dondu kaldı birtek biz don kişot gibi tek basımıza kosturuyoruz. Yarın öbür gün araplar bizmi dedik size islamın savunucusu rolunü üstlenin diyecekler (ki dediler daha önce) öyle ortada kalıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Din kardeşliği falan önemli konular elbette

abi herkes öyle düşünmeyebilir ya
hani acırım gazzede acı çeken insanlara ama müslüman oldukları için değil insan oldukları için

ve eğer ki bu yapılan yardımlar fedakarlıklar din içinse kesinlikle yalandır dolandır birilerinin cebine para giriyordur veya girecektir derim, 2010'dayız kimse kimse için çıkarı yoksa elini kaldırmaz, din kardeşi olsa bile
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen oyle eskiden sirtini bicakliyanlari niye savunursun hic anlamam hayir karsindaki devlette ürdün lübnan falan olsa neyse diyicemde wikipediadan bi israil military force falan yazin bakin saka gibi techizat var adamlarda neye guvenip bulasiosun anlamiorum yani irandan oteye gidiyoruz modernizm laiklik yok olup islamist olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Revenant said:

Aynen oyle eskiden sirtini bicakliyanlari niye savunursun hic anlamam hayir karsindaki devlette ürdün lübnan falan olsa neyse diyicemde wikipediadan bi israil military force falan yazin bakin saka gibi techizat var adamlarda neye guvenip bulasiosun anlamiorum yani irandan oteye gidiyoruz modernizm laiklik yok olup islamist olduk.

Arkamızdan bıçaklama argümanı herhalde bırak birini desteklemeyi bizatihi gelip bizim ağzımıza sıçan, tüm bu bölünmeyi tertipleyen İngilizlere Fransızlara İtalyanlara vb. hayranlığımız dolayısıyla çöküyor? Hadi adamsan onlara karşı da aynı tavrı göstersene daha büyük yamuk yapmışlarken bize?
Sosyal ağlarda paylaş

1. Ülkelerin hattı olmaz sınırı olur.
2. Ülke sınırları BM'lerce tanınmış sınırlardır. Ötesine hat çekme gibi birşey olamaz.
3. Israil ulusalar arası sularda Türk bayraklı gemiye girerek hali hazırda Türk topraklarına girdi ve savaş sebebibiyetini zaten verdi.

İki dakika adam olun rahbetliyi haklı çıkartmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

E tamam da Türkiye'ye bağlı değil garip Müslüman ada ülkesine mi ne bağlı. Bunların olacağını biliyorlardı savaş çıkmasın ama İsrail'e çemkirip anti-semitizmi alevlendirip dini duygularla oy toplayalım diye bu yolculuk yapılmadan değiştirilmiş bandrası. Ha yukarıdakiler teorimdir tabi inanırsın inanmazsın da olan bitenlerden benim çıkarımım budur, dincileri de azıcık bilen birisi bu işin arkasında dolaplar döndüğünü ve bazılarının ciddi çıkar sağladığını görür
Sosyal ağlarda paylaş

hee onu diyorum işte Türk bandıralı değilse Türk topraklarını ihlal etmediyse bile birilerini ihlal ettiler artık gemi kime aitse yoksa biliyorum bizimkiler ihh'ya satmışlar yola çıkmadan.

benim israile demek istediğim hem suçlu hem güçlüyü oynuyorlar insanlar ruh çağırma yöntemlerini araştırmaya başladılar ona göre haa diyorum

yoksa bende hem fikirim arkasında başka şeyler döndüğüne, rte dan Türk milleti hayrına bir hareket beklemek hata olur zaten
Sosyal ağlarda paylaş

"Erdoğan savaş gemisiyle gelirse bu savaş ilanıdır"
İsrailli general tehdit etti: "Hattı kim geçerse gemisini batırırız"
07 Haziran 2010 Pazartesi, 12:21:01

İsrail Ordusunun üst düzey generallerinden Uzi Dayan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın savaş gemileriyle Gazze'ye gelmek istemesi durumunda bunun savaş ilanı sayılacağını söyledi. Dayan, "Belirledikleri hattı kim geçmeye çalışırsa kesinlikle buna izin verilmeyecek ve gemileri batırılacaktır." dedi.
Savunma Bakanlığı Siyaset Birimi Başkanı Amos Gilad ise üst düzey yetkililere çağrıda bulunarak Erdoğan'a yönelik sert açıklamalarda bulunmamalarını istedi.
İki ülke arasında bir kriz bulunduğunu ve bu krizi sağduyu ile aşmak gerektiğini de vurgulayan Gilad, demokratik yollarla işbaşına gelmiş bir başbakanı 'terörist' olarak adlandırmaktan kaçınılmasını da istedi.
Son günlerde İsrail basınında Başbakan Erdoğan'ı İran Cumhurbaşkanı Mahmut Ahmedinejad ve Hizbullah Lideri Hasan Nasrallah'la özdeşleştiren pek çok haber yer alıyor.

habertürk
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

bak bana paticiğe hoşgeldin :) ama seni uyarıyorum burada askere gitmekten korkan çok kişi var öyle savaş mavaş deme trolle suçlanırsın balonuna toplu iğne uzatırlar

Askere gidipte savaş mavaş dediğinde trolle suçlayacaklarda var ama
misal ben =)

Troll demem de cahil derim, Zaten sıkıldım burda mal pakilerle uğraşmaktan
heriflerin kafası sadece cihada çalışıyorlan
en son şey dedim, e dedim madem bu kadar meraklısınız siz gidin?
Biz politika işini hallederiz siz gidip ölebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...