Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diş

copry

Öne çıkan mesajlar

escape said:

az demiş dedi.
corpy ne para kırıyodur şimdi he.
her sene araba, her ay telefon değiştirmeler...

cidden az demiş ama. Bi de şöyle bakmak lazım, ben birinin pis ağzıyla haşır neşir olcam uğraşıcam temizliycem etraf batacak falan, sonra 30 lira alacağım? Kalsın 30 lirası da diş taşları da :D haklılar çok kazanmakta
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

escape said:

az demiş dedi.
corpy ne para kırıyodur şimdi he.
her sene araba, her ay telefon değiştirmeler...

cidden az demiş ama. Bi de şöyle bakmak lazım, ben birinin pis ağzıyla haşır neşir olcam uğraşıcam temizliycem etraf batacak falan, sonra 30 lira alacağım? Kalsın 30 lirası da diş taşları da :D haklılar çok kazanmakta

etraf batacak fln?
nası dişçiye gidiyorsun sen
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Black-ice said:

benim sorularım olucak;

22 yaşındayım. dişlerim hayvan gibi çarpık. düzeltebiliyor muyuz bu yaştan sonra bunu? düzeltebiliyorsak nasıl?

gummy teeth (gülünce fazla diş eti gözükmesi) olayını düzeltiyorlarmış. o da var bende. nasıl bir operasyon yapılıyor buna acaba?

teşekkür ederim.

evet ortodontik tedaviyle düzeltilebilir. daha yavaş ilerler tedavin ama yaşın o kadar da fazla değil. geçmiş olsun .

çok teşekkürler
peki nasıl oluyor acaba bu tedavi
tel mi takıcam çirkin betty gibi fln yani?
böle arkada duran gözükmeyen teller fln varmış ne bilim:D
Sosyal ağlarda paylaş

Cairne said:

bu diş ve diş eti hastalıklarına karşı önerdiginiz gargara falan var mı?

tedbirli olmak lazım

andorex , farhex tarzı gargaralar bu tip hastalıklarda kullandığımız gargaralar. lakin düzenli kullanım için uygun değiller. doktor kontrolü altında almanız daha doğru. dişlerde renklenme yapabiliyorlar düzenli kullanımda.

dişlerin arkasından takılan şeffaf estetik teller mevcut. inci gibi dişler için bir süre çile çekmeye değer .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...