Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Super 8 (J.J. Abrams)

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Baggio said:

Zaten yapılmış olan şeyleri taklit edip "ölmeden son bir vole vurayım lan" demek ne zamandır nostalji oldu? Bir de E.T. örneğini verip duruyorsunuz yani, self fail. O zamanlar E.T. gibi bir şaheseri yapmak ne kadar süper bir başarıysa, 2011'de şu kadar klişe bir şey çekmek de o kadar başarısız. Çerezlik, olağan bir film.

Neden böyle bir film yapmış ki adam ? Neden ????????????
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Çok fazla yorum dönmüş, genelde çerezlik bir sürü film izlerim, normalde yorum yazmam ama sırf böyle über filmmiş gibi yazilan yorumlara istinaden yazayim dedim.Tamam çekim, efektler oyunculuk vs. iyi olabilir ama bence en önemli şey filmin sürükleyicili ve filmin kopmadan heycanla izleyebilmek. Ben bu filmde onu bulamadım, resmen atlıya atlıya izledim bazı yerleri
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf imdb'yi yorumlayabilirsin aradan, rottentomatoes'uda yorumlar? Diğer bütün sitelere, incelemelere bak?

E.T. ile büyüyen gençlik filmi sevdi normal olarak. Amerikan sinema kültürü olan zaten seviyor. 80'lerde 90'ların başında oturup hollywood sinemasıyla büyülenen çocuklar seviyor yani bildiğin.

Sezercikle büyüyen Türk tayfası beğenmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Sırf imdb'yi yorumlayabilirsin aradan, rottentomatoes'uda yorumlar? Diğer bütün sitelere, incelemelere bak?

E.T. ile büyüyen gençlik filmi sevdi normal olarak. Amerikan sinema kültürü olan zaten seviyor. 80'lerde 90'ların başında oturup hollywood sinemasıyla büyülenen çocuklar seviyor yani bildiğin.

Sezercikle büyüyen Türk tayfası beğenmiyor.

E.T.le büyüyen ve amerikan sinema kültürü olan 80lerde 90larda hollywood sinemasını izleyen gençlik olarak ben beğenmedim filmi. Komik genellemelerle kendinizi övmeye çalışmayın satır aralarında.

Kendi düşük seçiciliğinizi elitistlik haline getirmeyin. Beğendiyseniz ne güzel, eğlenmişsiniz. film konusunda seçici değilmişsiniz işte. Ama tutup da "elitler beğendi" demek komik.

Eğer illa o tür seçicilik yaparsak, ET'le 80ler 90lar sinemasıyla büyümüş gençlik alışık olduğu ve bu filmin onların yanına bile yaklaşamayacağını düşündüğü için sevmedi, ama sezercikle büyüyenler daha iyisini zaten görmediği için beğendi diyerek tam tersi şekline çevirebiliriz o komik iddiayı. O yüzden gerek yok bu saçma genellemelere.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben elitistlik yapmıyorum. 80'lerde E.T. ile büyüyen adam şimdi elit mi? Geek.

Benim tepkim filmi beğenip beğenmemekle değil, burada ki shit storm. "Filmi beğenmedim, bana göre değil" diyenlere lafım yok, "bok gibi film ya bu" derlerse yazarım ben yazımı afedersin.

Film tabiki herkese göre değil ama film kötü de değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ya tabi kötü film var beğenilmeyen film var

adjustmen bureau ya tırt diyip 2 puan verenleri gördüm ben

izlediğimde direk 8 verdim baya beğendim filmi böyle masalsı gibi çok hoş filmdi

bu filmin beğenilmemesinin sebebi hali hazırda ztn et varken böyle bir film saçma kaçmış bana göre

cloverfield çok iyi filmdi misal.ama bu direk çakma e.t

skyline filmini yerden yere vurdular mesela.ben gayet beğendim.son 5 dakkası hariç ortalama üstü filmdi gayet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...