Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:

oyunları easy oynamaktan vazgeçeniz lazım.

Easy de oynayınca 6 saatlik film gibi oluyor eğleniyorsun...

Hardda oyun oynamak mazoşistlik geliyor bana...

"bilgisayarı hard da yendim ohhşş" gibi gidermem gereken bi kompleksim yok çok şükür
Sosyal ağlarda paylaş

hard mode veya veteran mode zor tabi ama mazoşistlik değil yani. tabi easy mode gibi hoplaya zıplaya oynamayı düşünüyorsanız olmuyor. harcadığın kurşuna bile dikkat etmen gerekiyor. gereksiz harcaman, reload zamanını ayarlamaman bile ölmene neden oluyor. veteran mode un en güzel yanı paldır küldür oynamamaya alışıyorsun ve duvarları, kapıları falan cover olarak kullanmaya alışıyorsun. ondan sonra biraz dikkat biraz sabır ve biraz aim ile az biraz zorlanarak geçiyorsun. daha tatminkar bir deneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında cokda zor degil mw2 veteranda(oilrig ve estate bolumunun single versiyonu haric) ilk bolumde 50 kere olup olup dirilince alısıyosun oyun mekaniklerine asıl cod4u veteran agır acılı oyunun baslarında amerikan askeri olarak heliden mark19(tam emin degilim tubelerin patlayıcı zamazingosunu otomatik atan silah) kullanarak basladıgın 1 bolum goya o bolumde amacın hava savunmalarını indirip yere inmek ama ilk karsılastıgın normal kelesli askerler bile vurmazdan 3-4 atısta heli'nin icinde seni vurabiliyolar az kufretmedim oynarken zaten "all ghillied up"'ın en sonunda heli bekledigin 1 yer var orayı bug sız gecemedim cok fazla geliyolar harbiden sansın olmuyo :S
Sosyal ağlarda paylaş

abi mw2'ye ek harita paketi çıkardılar, bir de acayip hile filan dönüyordu, açıcam elim gitmiyor, elim gitse de nasılsa kapatırım diyorum başka oyunlara geçiyorum

Bu arada MW2 multiplayer'da 1 aydan sonra yaşadığım hayal kırıklığı sonunda bunu hiç almayı düşünmüyorum. Neydi o hileler, server rezillikleri filan. Bi de 50 TL'ye BC2 aldıktan sonra yine bi CoD'a 90 100 TL vermeyi düşünmüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

olur mu, jelatinini çıkartıp kitapçığını koklamak priceless.

dvd box'un içinden üstünde sadece siyah harflerle oyunun adı yazan bir cd ve "garanti şartları" kağıdı çıkan kutuya 100-150 milyon ödemek gerçekten priceless oluyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

razzRaziel said:

olur mu, jelatinini çıkartıp kitapçığını koklamak priceless.

dvd box'un içinden üstünde sadece siyah harflerle oyunun adı yazan bir cd ve "garanti şartları" kağıdı çıkan kutuya 100-150 milyon ödemek gerçekten priceless oluyor :P

abi önceki oyun 90'a çıkmıştı. oyun steam'de 60$ zaten, dolar kuru da 1.5 falan :)
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

abi mw2'ye ek harita paketi çıkardılar, bir de acayip hile filan dönüyordu, açıcam elim gitmiyor, elim gitse de nasılsa kapatırım diyorum başka oyunlara geçiyorum

Bu arada MW2 multiplayer'da 1 aydan sonra yaşadığım hayal kırıklığı sonunda bunu hiç almayı düşünmüyorum. Neydi o hileler, server rezillikleri filan. Bi de 50 TL'ye BC2 aldıktan sonra yine bi CoD'a 90 100 TL vermeyi düşünmüyorum

dedicated vs olacağından bu durum illa olcak diye bir şey yok ama oyun ne kadar iyi olur, hackerlar daha ne kadar yaratıcı olur orası kestirilemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...