Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Taking the wraps off one of the most anticipated features and worst kept secrets, Treyarch revealed today that the community-favorite "Zombies" is coming to Call of Duty(R): Black Ops which hits stores worldwide on November 9th, by Activision Publishing, Inc. (Nasdaq: ATVI). Zombies were originally introduced in Call of Duty(R): World at War and became an instant hit. Call of Duty: Black Ops fans can combat the zombie apocalypse in up to four-player co-op gameplay.

"Zombies have been such a hit with our community that we were committed to bringing brand new zombie experiences to Call of Duty: Black Ops," says Treyarch Studio Head, Mark Lamia. "We've taken extra special care to retain the essential ingredients of our Zombie game, and have also crafted a nice surprise for the fans."
Sosyal ağlarda paylaş

Recoilsiz silah mı olur ya saçmalık gerçeklik istiyoruz biraz... ayrıca video'da silah detaylarının çok boktan olduğunu farkettim bad company'de olduğu gibi şu an mesela Modern Warfarde 2'deki silahların detayları çok hoş umarım black ops'tada öyle olur.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

yok baska birsey valla, ben arkadaslar al dedi diye bc2 aldim oyunu yukledim 1 hafta sonra hdd m yandi , yeni hdd ye kurmadim bile daha 3saat playtime, ve hic kurmak dahi istemiyorum daha.
abi bc2 ye alismasi suruyor ama mw2 den cok ama cok daha iyi bir oyun. kastim kendimi alismaya, 3-4 gun sonra gozum baska bisey gormuyodu.

kilit nokta kendi basina oynamicaksin 4 kisilik squadin olucak akradaslarla, efsane oluyo ro sekilde oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

KHaRoN said:

yok baska birsey valla, ben arkadaslar al dedi diye bc2 aldim oyunu yukledim 1 hafta sonra hdd m yandi , yeni hdd ye kurmadim bile daha 3saat playtime, ve hic kurmak dahi istemiyorum daha.
abi bc2 ye alismasi suruyor ama mw2 den cok ama cok daha iyi bir oyun. kastim kendimi alismaya, 3-4 gun sonra gozum baska bisey gormuyodu.

kilit nokta kendi basina oynamicaksin 4 kisilik squadin olucak akradaslarla, efsane oluyo ro sekilde oyun.

yapma bunu :) bc2 tamamen dengesizlikler ve karamboller oyunu,yine bütün bf oyunlarında olduğu gibi mapler anlamsız büyük,yine bütün bf oyunlarında olduğu gibi oyuncuların3/4 ü sniper ve yine son derece zevksiz.

Birde en önemlisi oyunu arkadaşlarınla oynama şansın yok ,herşeyi geçtim hala grup halinde servera giremiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl grup halinde giremiyorsun abi, 4 kişilik squadlar ile gayet girilebilir asdf

ha gruptan kastın 10 kişi falansa evet girilmiyor, onun dışında BC2 mapleri gayet mantıklı ve oynanabilir boyutlardaydı. Bazı maplerde, özelliklerle Isla Encounter mı neydi, oranın Attacker kısmında 2. bölgeyi düşürene kadar hep en baştan başlamak zorunda kalman bayağı kötü oluyordu. Koşman, mesafe kat etmen gerekiyor Squad'sız, veya Squad'ından adam yoksa ileride

Onun dışında bana kalırsa online oyunculuğun sahip olduğu en iyi maplerden biri olan Port Valdez gibi bir mape sahip bir oyun BC2 :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...