Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Aral'ın fiyatını bekliyorum ben hala 59.99 dolar zaten 75liradan fazla ediyor dahada yükseğine satacağını sanmıyorum.

ayrıca gl konusuna değinmeyeceğim rahatsız oluyorsunuz diye noob diyorsunuz buda bi çeşit nubluk işte. bende kullanmam çünkü oyun stilime uymuyor ama hoşuma gitse üçlü beşli atarım gl yi noobmuş proymuş pek sallamam eğlenmek için oynarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Single Playerını pek beğenmedim oyunun. X box da oynuorum 3 gündürde. MW2 den uzun olmuş ayrıca çok daha kanlı olmuş.
Böyle yanıdna bomba patlayınca kol bacak fln kopuyor ama hani bi iki sahne harici öle çokda bi olayı yok. Senaryosuda yine hafiften 24 senaryosu olmuş. Sonuçta genel olarak baydı beni single biraz.

Ha tabii steamden aldım bile oyunu :) Olay single da değil neticede de umarım batırmamışlar multiyide.
Sosyal ağlarda paylaş

arezzo789 said:

Arkadaş şaka yapmış sanırım :) Oyunun uzun olması + kanlı olması nasıl oluyorda negatif bişey oluyor ilk defa duydum.

Yokya onlar kötü demek istemedim.

Ya MW2 de ki bölümler daha bir heyecanlıydı böyle bir aksiyon filmi havası vardı.

Bu onun gibi olmamış bence. Hani arada yine iyi 1-2 kısım var tabii de MW2 kadar eğlenceli gelmedi bana bölümleri.

Yoksa patlayıcı okla adamı kolundan vurup çırpınırken havaya uçup yanındaki 2 kişininde kollarını ve bacaklarını sana doğru fırlatmasını seyretmek hoş yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi yazılanları okudum da, gl g18e laf edenler var.

evet ben de böyle silahlara ölünce gıcık oluyorum ama öyle bi anlatmışsınız ki bunlar sanki godmode gibi silahlar, siz ısrarla sırf oyun keyfi için m16 alıp uslu uslu meydan svaşı yapıyorsunuz.

böyle onu fırlatma bunu kullanma diye ağlayan tipler istiyor ki hepimiz elimize bıçak alalım zombi mod gibi adamın peşine koşalım dıkşın dıkşın vurup rahatlasınlar. savaş oyunu oynuyoruz, ac130 kullanmak serbest ama bomba atmak değil.

adam gl atıp pusuyorsa kafanı uzaktan çıkarır vurursun, flaş / stun atarsın.

g18le fıldır fıldır koşan adam varsa alırsın aa12 beklersin köşeyi dönmesini.

BEN NOOBLA NOOB OLMAK İSTEMİYORAAAM TAAMMIIA derseniz de kusura bakmayın, herkes sizin istediğiniz gibi oynamış oluyor o zaman da.

iwnet hile olayının üzerine düşmedi, isteseler gayet yaparlardı, sallamadılar, adam-saat kaynak ayırmadılar. oyun çıktıktan sonra doğrudan ekstra gelir getirmeyecek hiç bi işe yatırım yapmadılar. (halbuki tf2 üç sene sonra hala classlara ekler silahlar çıkarıyor, neden? çünkü oyunu geliştirip canlı tutunca sürekli satmaya devam ediyor)

ikincisi iwnet lobideki bütün oyuncuların bağlantısını gidip bitane servera göre pingliyor. ondan sonra 11 türk bitane polonyalı var diye iwnete daha yakın polonyalı host seçiliyor, adam 20 pingle türkler 150 pingle oynuyor. bunu da isteseler lobideki herkesin birbirine pingine göre bakıp host seçme şeklinde düzenlerlerdi, hemen biterdi.

ayrıca harita seçimi olmaması da aslında büyük fayda. çünkü ben sevmediğim haritada oynadığımda o başkasının sevdiği harita oluyor. öbür türlü dedicatedda açacaklar server sahibi - adminlerin sevdiği iki üç map onlar dönecek sadece. ondan sonra 12 yıldır tekrar tekrar dust2 oynayan adamlardan ne farkımız kalcak?

iwnetin çok bekletme, zırt pırt kopma, hilecilerle içli dışlı yapma vb. sorunları tamamen özen ve ilgi meselesi. dedicated yaparak bunu bi nebze bizlere bırakıp "e hadi biz uğraşmadık siz uğraşın bari" diyorlar. ama aynı ilgisizlik özensizlik gösterilirse çok da farklı olmaz iwnet'ten.

dayanamıyorum tekrar sölicem, en çok da bu türkler ağlıyor onu atma bunu tutma muhabbetinde. hatta özellikle küfredip kızmalarından hoşlanıyorum, inadına atıyorum bebelere. illa karşına geçip düello yapacaz, yok ya?
Sosyal ağlarda paylaş

belli bi saatten sonra öyle azıtıyolar ki hangi silahı kullansan noob oluyosun. sadece g18 - GL değil ki.

spas alırsın SPAS NOOB 20 METREDEN VURDU Y.VŞAK

ump alırsın LAN 150 METREDEN VURDU ALMIŞ KOLAY SİLAHI

aa12 alırsın SOTECİYE BAK ÇIKSANA LAN BİNADAN
(aa12 alınca 50 metreden tarlada ateş etmeliyim çünkü)

yakın çatışma haritası olur tactical knife alırsın
BEBEYE BAK NASIL DA GÖTÜM GÖTÜM KOŞUYO

hayır her silahın bir artısı eksisi var. sen eksisinden minimum etkilenip artısını iyi kullanabiliyosan (örneğin spas12 yavaş ama menzili iyi) hemen onun noobu oluyosun. ama ABİNİZ:D vurursa KıRaL oluyo.

ben buna karşıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda geziyorum, yanda aral'dan mail geldiğini gördüm, başlığı şöyleydi "ÖN SİPARİŞLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR!!!!". Aha fiyatı açıklıyorlar dedim, bir baktım mail'e adamlar Cataclysm'im ön siparişini söylüyormuş.

4 günlük oyunun fiyatı belli değil, 1 ay var diğerine ÖN SİPARİŞ!!

Steam'den alıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

iwnet hile olayının üzerine düşmedi, isteseler gayet yaparlardı, sallamadılar, adam-saat kaynak ayırmadılar. oyun çıktıktan sonra doğrudan ekstra gelir getirmeyecek hiç bi işe yatırım yapmadılar. (halbuki tf2 üç sene sonra hala classlara ekler silahlar çıkarıyor, neden? çünkü oyunu geliştirip canlı tutunca sürekli satmaya devam ediyor)

cod1'den beri hiçbir şey değişmedi. IW stratejisi gayet basittir. Oyun çıktığı anda artık eski oyundur, zaten bir sonraki oyuna çalışılıyordur bir yerlerde. Çok bariz buglar varsa düzeltilir, 2-3 map eklenir. İşte insanların büyük bir iştahla aldığı oyunlara çıkıştan sonra verilen destek bu kadardır.

Bir sonraki oyunu bekleyin derler..

Dolayısıyla şimdiki cod yoktur bir sonraki cod vardır...

Hani bir tane cs komünitesi vardır, dünya çapında gelmiş geçmiş en başarılı fps olmuştur ya multiplayer alanında, codun bu noktaya doğru ilerlememesi bahsettiğim pazarlama stratejisindendir. Epik singlelar çerez multiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...