Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

mw2 atyiorum bi kac gundur de, kimse yok hayirdir?

ya geçenlerde girdim de, hile cidden var ve çok can sıkıyor. ben de girmiştim tekrardan ısınmak için. temiz oyunlara denk geldim de yine havası kaçmıştı. FPS açlığım var ama bilemedim napsam. artik eskisi kadar zamanim da olmuyor. FPS'siz hayat çok monoton. aksiyon lazım :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda bir öncekinin aksine, dedicated(host olmak için ayrılmış) sunucular olacak, yani host(server) işini oyuncular değil bu aletler yapacak. cs de de vardı, oynadıysan hatırlarsın. Kiralamada; bir bilgisayarı, bu işi sağlayan şirketlerden kiralayıp, o bilgisayar üzerinden oyun oynatmak.
Sosyal ağlarda paylaş

ben gayet memnundum bu bi tıkla oyuna girme işinden. şimdi giricem bi servera gl atıcak kicklenicem g18 kullanıcam kicklenicem. hani bu oyunda olmasalarda milletin kullanmayın diceği şeyler illaki olucak ve kendi istediğin gibi değil başkalarının istediği gibi oynamak zorunda kalıcak çoğu kişi. hani tamam lag olmicak hile yapanların onune geçilcek falan ama ben istediğim gibi oynayamadıktan sora ne onemi var ki bunların.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben salak gibi mw2 aldım steam den netten fps oyniyim diye black ops un cıkcagını bılmıyodum. hile ve lagsız oynamak için değermi black ops almak? sdece multi icin alıcam?
şöyle bi sorum daha olucak.
account , pass diye bi sistem göremedim. steam den kurdum multi den hemen oynanıyor. orjinal oldugu nasıl anlasılıyor
baska bi bilgisayarda oynamak istesem nasıl olucak?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...