Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rpg istiyorum :(

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

anam yazmayı unutmuşum başlığı açtıktan sora :) nwn2+motb yaptım sora dragon age bitirdim, dragon age artık bi ara çok baydı nwn2 nin yarısı kadar oynadığım halde, sorasında wow a döndüm yarın öbür gün mass effect 1 oynayacam kısmetse :)

yazın müsait bi zamanda kotor1-2 yapacam tekrardan fırsat yok şimdilerde
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yıllardır keşke Arcanum grafikleriyle Arcanum dünyası MMO olsun diye dua ediyorum her gece yatarken. Demek MMO olsa bir tek ben oynarım.

O çamur gibi grafiklere hayranım. Save bug'ı hariç de hiç bir bugıyla başım belaya girmedi şimdiye kadar da.

Oyunda sırf 2 gün falan mapte oraya buraya tıklayıp koşturduğum played timeım vardır belki ilk oynadığım dönem :P
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ben yıllardır keşke Arcanum grafikleriyle Arcanum dünyası MMO olsun diye dua ediyorum her gece yatarken. Demek MMO olsa bir tek ben oynarım.

O çamur gibi grafiklere hayranım. Save bug'ı hariç de hiç bir bugıyla başım belaya girmedi şimdiye kadar da.

Oyunda sırf 2 gün falan mapte oraya buraya tıklayıp koşturduğum played timeım vardır belki ilk oynadığım dönem :P

Arcanum için güzel modlar bulmuştum zamanında. Eğlenceli oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Arcanum oynayacaksanız Drog'un modlarını kesinlikle kurun.

Offical patch ve high resolution patch için
http://terra-arcanum.com/downloads/

Burdan unoffical patch

ve son olarak high res maps http://www.terra-arcanum.com/downloads/arcanum/fixes/HQ_Townmaps.exe

Bütün linkleri spellholdun forumlarında toplamışlar, burdaki linkler daha uzun süre canlı kalır
http://www.shsforums.net/topic/33528-arcanum-unofficial-patch-extras/?s=939c72e7377917b07e022f028f7ead5b
Sosyal ağlarda paylaş

Ateşli silahlar oyunun ilk hali kadar kötü değil. Aslında turn based biraz daha adam gibi işlese hem damage hem de called shotların knockdownları falan baya iyi ama real timeda kastırıyor bazı moblar.

Bu arada yeniden oynayacaksanız kesin tech oynayın, ilk sürümde eklenmeyen baya bi tech schematic var oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten real time combat kim oynar yaw :P Anca çok ezik düşmanlara karşı hızlı bitsin diye yapıyorum ben.

oyuna yeniden başlicam galiba. Tech oynuyodum zaten silahşör misali ama yanımdaki half orc benden 3 kat fazla dmg veriyodu kılıcıyla demek bu dengesizlik yüzündenmiş. Yine silahşör oynarım.

Level 50 maksimum sınır mı ?

Bir de şeyi soracam şu ana kadar +1 cha veren bi quest gördüm onun dışında herhangi bi şekilde statleri kalıcı olarak arttırabiliyo muyuz oyun içerisinde (büyüyle geçici arttırmayı ya da item takmayı falan demiyorum, sabit olarak +x diye bir artış var mı)
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl atladığında aldığın puanları statlara da verebiliyorsun? Bunun haricinde statlara bonus ya da penaltı veren blessing/curseler var. Questten gelen blessingler bir ya da iki tane, bi de tanrıların sunakları var. Doğru adakları yerleştirirsen stat alıyorsun, belli bir sırada takip edersen toplamda baya stat alıyorsun falan. Başlı başına bi quest bu zaten, ama ben iki defa oyunu bitirdim ikisinde de bütün shrineları gezememiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...