Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonisphere [ Metallica - Rammstein - Slayer]

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

Pentagram a üzüldüm. Murat'ın son konseri ve mikrofonda devamlı bir problem vardı hiçbirşey anlaşılmadı. Alice te sesi köklemişler resmen sağır ettiler. Noktayı Rammstein koydu ki ne nokta.. Ama yani bi mutter bi mein teil bi ohne dich morgenstern vs vs beklerdik.

Bu arada i... ler şemsiyemede el koydular fıstık gibiydi:X
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=JpWVx5VQRIs

burada sadece birkaç sahne var. en güzelleri yok tabi. bunların dışında klavyedeki elemanın hem çalıp hem bantta yürümesi ve botla seyircilerin üstünde gezmesi, landermanın platformla bi 15-20 metre yükselmesi, benzin çalarken alev püskürtüp elemanlardan birini yakması, pussy çalarken sahne önündekilere maket penis ile köpük attırması, müzikle senkronize patlayan havaifişekler falan filan daha neler neler. adamlar çıldırttı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bir performans görmedim ben. rammstein ı tamam severdim ederdim ama adamlara helal olsun dedim beni benden aldılar.

pussy i söylerkene sahne önüne o beyaz konfetileri attırması aman yareppi nasıl bi görüntüdür asfas

sonra keyboard daki elemanı sırtlayıp küvete atıp sonrada ateş banyosu yaptırması.

benzin şarkısından adamı ateşe vermesi.

say say bitmez bu adamların yaptıkları.

ayrıca stone sour ve alice in chains i de canlı izlemek paha biçilmezmiş onuda anlamış oldum.

ama murat ilkanın son konserinde çıkan ses sistemi sorunları pek hoş olmadı. admlar ne güzel dio ya özel şarkı bile söylediler ama gel gelelim sesi sisteminin bokluk çıkartmasından dolayı diğer şarkılarda son konsere yakışmıcak bi performans sergilediler.

kısaca şu söylenir; 1. gün benim açımdan acayip güzeldi..
Sosyal ağlarda paylaş

sonisphere facebook sayfasından rammstein yorumlarını okuyodum nasıl geçti diye biri bunu yazmış ya hahah.

bir insan said:

Kız arkdşm metal mziği sevmediği ve rahatsız olduğu için, kendisiyle bu sabah tüm iplerimi kopardım, eğer sağlam metal dinleyicisi ve festivale ylnz gelen hatun arkdşlar varsa, çok ciddiyim, isteyen msj atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

abi çıkışta şemsiyeyi geri alabiliyordun ki? çıkarken gördüm yığınla şemsiye, insanlar kendilerininkini bulup alıyorlardı. gerçi çok güzelse çoktan gitmiştir o :D

Top herifler hepsini başka yere taşımışlar, etrafa baya bakındı millet. Çok saçma yani 2kuruşluk birşey ama bana ait değildi. Yani yasaksa yazın arkadaşım herşeyi yazmışsınız onu niye yazmıyorsunuz? Yanımda elemanında fotoğraf makinasının pillerini aldılar
Sosyal ağlarda paylaş

Şemsiyelere el koyuyorlar evet.
Çantalardan şişe suları filan alıyorlar. Bizim sular gitti hep. Foto makinesi yasak diye getirmedim ama herkes de vardı yani. Getirmediğime çok pişman oldum.

Stone sour'dan 5 dakika önde girip nerdeyse en öne kadar gittik, sahne önü güzel bi konseptmiş :D Corey'i ve root'u böyle izlemek süper bişey. Adam eğlendirmesini çok iyi biliyor. Şu oooo kısmındaki geyiklerde süperdi ahaha

Pentegram'ın son konseri miydi bu? kız arkım öyle bi' şeyler söyledi ama. Adam ayakta zor duruyordu zaten. Baya duygulandım ben açıkçası ve çok üzüldüm. Bence hakları cumartesi headliner olmalırıydı.

Alice in chains kısa mı sürdü biraz? anlamadım ama ne kadar kaldılar çok güzeli o konserde.

vee Rammstein... Tek kelime ile mü-kem-mel-di. Yani 270 tl verip sahne önünden izlemeyi kız arkımın zoru ile yaptım ama şu an helal olsun diyorum. Türkiye'deki en iyi sahne şovuydu heralde. Adam bi an için kondisyonundan ya da performansından bişey kaybetmiyor. Girişiteki Almanya bayrağı epicti. Uzaktan nasıl gözüküyordu acaba.
Pussy'de önümü göremiyordum bi ara köpükten. Gözlerim filan yandı ahaha.

Yalnız artık bizden geçmiş mi ne ama siyahlar içinde kırmızı, beyaz filan giyinen tek bizdik sanırsam ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...