Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonisphere [ Metallica - Rammstein - Slayer]

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

quuq said:

içerde mutlaka satarlar abi.bira falanda olur sıkma canını.

saha içi tıklım tıklım olacak. o kalabalıkta ne gidebilirsin ne dönebilirsin, yer kapma meselesi falan da var tabi. biz içeri girer çökeriz orta en ileriye gruplar başlayana kadar, kimseyi de geçirtmeyiz kendi tarafımızdan ileri. sağda solda satılanlara bel bağlarsan canın sıkılır, tecrübeyle sabit. herkes en azından suyunu almalı yanına. ayrıca ben şemsiye de götürmeyi planlıyorum, yağmurlu gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

saha içi tıklım tıklım olacak. o kalabalıkta ne gidebilirsin ne dönebilirsin, yer kapma meselesi falan da var tabi. biz içeri girer çökeriz orta en ileriye gruplar başlayana kadar, kimseyi de geçirtmeyiz kendi tarafımızdan ileri. sağda solda satılanlara bel bağlarsan canın sıkılır, tecrübeyle sabit. herkes en azından suyunu almalı yanına. ayrıca ben şemsiye de götürmeyi planlıyorum, yağmurlu gözüküyor.

bizide kabul etsenize aranıza :)
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

quuq said:

ayrıca ben şemsiye de götürmeyi planlıyorum, yağmurlu gözüküyor.

yağmurluk al yanına daha mantıklı. şemsiye ile mücadele verilmez. zamanında one love festivalinde dağıtmışlardı, bende depolamıştım, onları yanıma alacam :D
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz said:

yiyecek içeçekleri geçtim sakızları bile topluyorlar. uyuşturucu olabilir şüphesi ile. su şişelerini de topluyorlar millet birbirine, sahneye atmasın diye.

sonra 2 liradan bardak su satıyorlar içerde bu konserlerde ne olur bilmiyorumda met konserinde kapıdan hiç bişey geçirtmiyorlar filan dediler biz çantayla girdik içeri açıp bakmadılar bile
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Myshkin said:

quuq said:

ayrıca ben şemsiye de götürmeyi planlıyorum, yağmurlu gözüküyor.

yağmurluk al yanına daha mantıklı. şemsiye ile mücadele verilmez. zamanında one love festivalinde dağıtmışlardı, bende depolamıştım, onları yanıma alacam :D

kapşonlu artı şemsiye düşünüyordum da cidden yağmurluk daha mantıklı sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

rahatsiz said:

yiyecek içeçekleri geçtim sakızları bile topluyorlar. uyuşturucu olabilir şüphesi ile. su şişelerini de topluyorlar millet birbirine, sahneye atmasın diye.

sonra 2 liradan bardak su satıyorlar içerde bu konserlerde ne olur bilmiyorumda met konserinde kapıdan hiç bişey geçirtmiyorlar filan dediler biz çantayla girdik içeri açıp bakmadılar bile

ya efeste de öyle oldu. ilk gün kimse bakmadı bile bize. ikinci gün didik didik ettiler. şansına.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.habervaktim.com/haber/127830/sehitlerin_anisi_icindurdurun_bu_rezaleti.html

habervaktim konserin iptal edilmesini istemiş.

said:
Adeta Türkiye ile dalga geçmeyi hedefler gibi Gazze'ye yardım götürürken şehit edilen vatandaşlarımıza nispet edercesine organizasyon hakkının Purple Concerts isimli İsrail firmasına verildiği belirtiliyor. Festivalin güvenliğini ise, Mossad ajanlarından kurulduğunu ortaya çıkardığımız ICTS isimli firmanın sağlayacağı ifade ediliyor. Purple Concerts isimli firmanın iki ortağı bulunuyor. Ortaklardan Marcel Avram İsrail doğumlu ve İsviçre'de yaşarken, diğer ortak Hagai Strohweiss ise İsrail'de yaşayan eski bir İsrail Özel Kuvvetler askeri.

zaytung haberi sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca
Yazar: ibrikgül - 2010-06-23 16:33:58
ekşisözlük denen o siteyide burdan lanetlemek istiyorum,böyle konserlere giden kişiler hep öyle yerden çıkıyo bence. ayrette çok pişman olacaksınız ama o zaman o sapkınlıklarınız sizi kurtarmayacak

yazıklar olsun böle sanata
Yazar: ibrikgül - 2010-06-23 16:33:27
şuan bu yazıyı yazıyorum ve ağlıyorum biliyormusun ne günlere kaldık rabbim sen islahet.iyrenç bu insanlar islah olurlarmı bilemem çok acı bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...