Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonisphere [ Metallica - Rammstein - Slayer]

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

soulberry said:

bi tek alice in chains'in ne çaldığını merak ediyorum. layne şarkılarından var mıydı hiç?

Dur hele bi, onlardan çalmayıp başka ne çalıcaklardı ki :)

Ayrıca alice in chains de yeni vokale rağmen çok iyiydiler. Ama gönül isterdi bir "we miss you layne" densin, bu zenciyi aldık ama bizim gönlümüz senle desinler. Olmadı olamadı ...
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

Manowar - Number 1 çaldımı ?

en sevdiğim şarkıları sdfds

yok çalmadı ya.

manowar ile başladı sonra brothers of metal sonra call to arms sonra warriors of the world falan. hail and kill, house of death, black wind,fire and steel çaldılar.

bi tane daha olabilir ama hatırlayamıorum şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

megadethin soundcular sıçtı batırdı, şarkıyı bilmesem hiç tanımıcam. en kötü ses onlardaydı gibi, (tribünden tabi) hevesim kursağımda kaldı.

metalika tabiki kalitesiyle fark attı, dev ekranda "trt1 sayısal gece" yayını gibi montajlar yapan yönetmen oldukça başarılıydı. 2008 konserinden alıştığımız gaz ocağı alevler de içimizi ısıttı (fiilen)

üç sıra arkamızda nejat işler de konsere gelmişti şımarık hareketleriyle dikkatleri üzerine çekti sdfsdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Metallica ne kadar iyiydi lan. Sahnesi süpermiş sdfs.
Manowarı da çok beğendim ben. Gerek SEKTİRİN GİDİN olsun gerek performansları olsun Thor'u çalmamaları dışında bi yamuk yoktu. Hiç pati göremedim, bi ara bağırmayı falan düşündüm ama yanımdaki adama bile sesimi duyaramadığımı farkedince vazgeçtim. Güzel etkinlikti vesselam, giderken jamesin gözleri gülüyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi sahne şovu: rammstein
en istekli grup: manowar
en egosuna yenik düşen eleman: dave mustaine (gerek gitarının sesinin *anammm* kadar açık olup şarkıları piç etmesi, gerekse kendi grubu elemanları siyah giyerken farklı olmak için beyaz giymesi falan)
en abanan grup: slayer
en kötü ses sistemi olan grup: anthrax
en iyi seyirci: metallica seyircisi
overall'da en iyi grup: metallica

seyirci mükemmeldi, adamlar çok sevdi zaten geçen konserde ısınmışlardı, artık her sene gelir pezevenkler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pha said:

kendi grup elemanları siyah giyerken kendi beyaz giyen eleman ne demek ya ahahaha.
MegaDave için gittim ben şahsen ama sound falan berbattı, Metallica'da daha çok eğlendim.
Yanımda da Hayko atlayıp zıplıyo.
işte soundun berbat olması, dave in solo atacağı yerlerde gitarının sesinin eşek gibi olmasıydı, o ayar dısında bi ses sorunu yoktu. ki ilk 6 şarkıdan sonra toparladı. çünkü son şarkılarda dave solo atmadı, güzeldi ondan. (ps: megadeth severim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...