Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Amazing Spider-Man (2012)

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Red said:

bi spiderman filmi daha ne kadar iyi olcak

örümcek sokcak sora ağ atıcak.kızı kurtarcak.kızı kacırcaklar.kızı tekrar kurtarıcak.1-2 tane figüran kurtarıcak binadan atılan

bide loser olcak eleman

Temelde öyle olsa da birkaç detay var:

- Spider-Man sarkastik olacak, sürekli kötü espriler, kendisiyle dalga geçmeler esprili bir bakış açısı sunacak. Kendisi dediğin gibi loser olduğu için bu yönünü kapatmak için espriye yükleniyor

- Kız dediğin güzel olacak. Yolda görsek bakmayacağımız çirkin tipi mary jane diye getirmeyecekler karşımıza. Fotomodellik yapan hatun MJ.

- Orijine sadık kalınacak. Yok ağları kendisi atıyomuş da yok iktidarsızlık çekince ağ atamıyomuş da falan yönetmen kendi fantazilerini kendisine saklayacak. Hele 4. filmde düşünülen değişiklikler hiç yapılmayacak.

- Karakterler daha oturaklı olacak, ayrıca tek düşmana gobline 3 film ayırıp da insanlar bayılmayacak.

- Karakterler bu kadar steryotip olmicak. Venom'un dalga geçen ezici yanı, Osbourne'un ukalalığı, MJ'nin kız tripleri falan uygulanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Hanı öle böle dğeli hiiiiiç alakası yoktu, karakterlerden temaya kadar hiç bişeyin örümcek adamla alakası yoktu.

yok be o kadar da değil, kostüm vardı en azından :D

o değil de bu kadar kötü bulduğun noktalar nelerdi onu merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kartuşu bitsin, yapmaya parası olmasın, Spider-man momentz.

Çok şahane haber bence. Hiç anlam verememiştim çizgi filmleriyle okul servislerini kaçırdığım spiderman filmlerinin böyle sıkıcı olmasına.

Marvel çok sağlam toparlıyor.

HAYDİ BİSMİLLAH.

Ha gökçen, dün muradin'i kestik ZUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Cuce said:

Hanı öle böle dğeli hiiiiiç alakası yoktu, karakterlerden temaya kadar hiç bişeyin örümcek adamla alakası yoktu.

yok be o kadar da değil, kostüm vardı en azından :D

o değil de bu kadar kötü bulduğun noktalar nelerdi onu merak ettim.

cizgiroman tarihinin mihenk tası köprü sahnesi, boyle bozulabilridi herhalde ancak
Sosyal ağlarda paylaş

adam allahtan o filmleri yapmış.. herif el atmasa ne çizgi roman kahramanı görecektiniz sinemada, ne de marvel sinemaya girecekti.. kârlı işler çıkarttılar, devamı da güzelce geldi.

reboot yapma da ineği yeniden sağma olayından başka bişi değil. hazır süt vermeye ne de olsa..

3D yapsınlar, spider ile uçalım binalar arasında. stunt olayı ağır olsun, kral olsun. raimi'lerde stunt olayı gereksiz biraz. elemanın tutunamayıp arabaya kafayı çarptığı sahne zor ama izlemesi zevk veren, vay canına dedirten bi sahne değil.

gerisi çok da dert değil.
Sosyal ağlarda paylaş

e işte dasaa senın icin dert değil.

marvel'ı kurtaran sey sam raiminin film yapması değil ordan gelen para. sonucta adamlar izlenen film basına parada almadı. aksine okuyucu kaybettiler filmler bokluklarından.

Aynı sekılde kendı yaptıkları Ironman filmi sayesinde okuyucu kazandılar
Sosyal ağlarda paylaş

paranın çooook büyük kısmını getirecek olan genel izleyici için de çok dert olmayacak.

eğlenmeye geleceğiz sonuçta.. elemanın tip peter parker'la alakası yoktu.. o bir artı olacak işte en azından. kalanında daha iyisini yapsınlar yeter.. dediğim gibi stunt çok gereksiz yerlerde harcanmıştı spiderman'de. inşalla daha uygun yerlere harcarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada merak edenler için
kabaca spiderman 4'ün senaryosu bu olucaktı

said:
Condensed, it went something like this: Peter Parker gets over MJ, finds a new girl, falls in love. But: Peter also discovers her father is actually the Vulture, a naughty green guy with wings to be played by John Malkovich. Peter is torn between the love of his new lady and taking down the Vulture. Being a Spandex tight-ass, he decides to take down the Vulture, and kills him. This patricide goes down poorly with Peter’s new fiancée, and she rejects him. Despondent, Peter decides to abandon his superpowers, and Movie No. 4 ends with Peter Parker throwing away his Spider-Man mask, and audiences wondering if they are watching Superman II.

neresidnen bakıp neresinden gülsem bilemiyorum boyle bir sacmalığa
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce Spider-Man'i reddediyorsa ben de X-Men serisini reddediyorum.
Kim reboot etçekse X-Men'i de etsin, Batman Begins/The Dark Knight yönetmeni de yapabilir.
Ama eski sayılarına sadık kalarak çeksin.
Kaptan Picard ölmeden yaparlarsa daha da iyi olur aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...